BÍLÁ ŠALVĚJ & DRAČÍ KREV vykuřovací svazek

249 Kč 222,32 Kč bez DPH
Skladem

Vykuřovací šamanský svazek v sobě kombinuje sílu dvou mocných bylin - posvátnou bílou šalvěj, která je napuštěná červenou pryskyřicí Dračí krve. Tato jedinečná magická směs je vhodná pro všechny vykuřovací obřady zaměřené na silnou očistu, ochranu, posílení a posvěcení. Vyznačuje se bohatým dýmem, který si poradí s odstraněním nejtěžších negativních energií. Při ochranném vykuřování je jeho účinek okamžitý. Používejte k hloubkové očistě prostoru, osob, předmětů, duše i aury. ČIstí vzduch v místnosti a uvolňuje dýchací cesty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílá šalvěj (Salvia apiana) je stálezelený vytrvalý keř původem z jihozápadu Spojených států a severozápadního Mexika. Je jednou z nejposvátnějších indiánských bylin a nejoblíbenější očistné vykuřovadlo s řadou dalších skvělých účinků. Tato mocná bylinka se vyznačuje specifickou vůní, která při vykuřování velmi rychle očistí a vydezinfikuje nejen prostory, atmosféru, předměty a osoby od negativních vlivů, ale také čakry a emoce. Přitahuje pozitivní energii, uvolňuje mysl a pozvedává vědomí. Vnáší světlo a jas do života.

Domorodými indiánskými kmeny je od pradávna hojně využívána k léčení a obřadnému vykuřování. Tradičně je spalována při očistných, léčebných, ochranných a obřadních ceremoniích. Odstraňuje stagnující energii, obnovuje rovnováhu, posiluje ducha, přináší světlo, radost a chuť do života. Přivolává síly dobra, pozvedává ducha a rozšiřuje vědomí. Osvěžuje a regeneruje mysl, posiluje paměť, zahání stres, rozptyluje zlobu a hněv, zklidňuje nervovou soustavu. Pomáhá na cestě k dosažení moudrosti a duševní čistoty. Její energie je mužská - jangová. Vykuřování bílou šalvějí má i léčivé účinky (latinský název "salvia" je odvozen od slova "léčit") - ulevuje od bolesti v krku a nachlazení

Tmavě červená pryskyřice Dračí krve se vykuřuje zejména při ochranných a hluboce očistných rituálech. Odstraňuje negativní energie, včetně těch nejtěžších a silně zanesených. Používá se také pro požehnání a iniciace. Dračí krev rezonuje s elementem Ohně a přináší úžasný pocit uzemnění, hluboké lásky a vděčnosti. Při magických obřadech zesiluje účinky rituálů i magických bylin a předmětů. Navozuje posvátnou atmosféru klidu a míru. Zvyšuje energetické vibrace, posiluje, léčí a uzdravuje. Její vonný dým pročišťuje a uvolňuje dýchací cesty při rýmě, kašli a nachlazení. Od nepaměti se vykuřuje jako dezinfekce a prevence proti šíření virů a infekcí. Osvěžuje vzduch. Harmonizuje mysl, povzbuzuje psychiku, zlepšuje duchovní práci. Přitahuje do života lásku, štěstí, úspěch a prosperitu.

  • Naše šamanské vykuřovací svazky jsou velmi kvalitní a čisté, pocházející z ekologického pěstitelství, byliny jsou chemicky neošetřené, ručně a láskyplně sbírané a volně sušené na slunci.

Vykuřování:

Šamanské svazky můžete vykuřovat velmi snadno a jednoduše - stačí je jen na jednom konci zapálit, sfouknout a pohybem ruky rozdmýchávat dým kolem sebe a do okolního prostoru, dále je můžete pálit na uhlíku, ve vykuřovacích píckách, v kadidelnici, v miskách na šamanské svazky, v mušli, nebo přidávat do směsí  - dle vašeho vlastního uvážení. Dobře účinkuje ve směsích s bílou, růžovou a černou šalvějí, Palem Santem, rozmarýnem, jalovcem, černým kopálem, levandulí a dračí krví.  

Ať už vykuřujete prostory, předměty nebo osoby rozdmýchávejte vonný kouř pohybem ruky do čtyř světových stran - dosáhnete tak nejlepších léčebných a očistných účinků. Sever, jih, východ a západ představují čtyři živly a silného strážce duchů zvířat, které takto povoláte na pomoc.

  • Směr severu představuje Bílého buvola a prvek Země. Přináší ochranu a uzemnění, dává poznání života, smrti a znovuzrození.
  • Jih zastupuje kojota a prvek vody. Přináší chytrost a moudrost, ovládá emoce.
  • Východ symbolizuje orla a prvek vzduchu. Přináší prozíravost, inspiraci, ochranu, vyjasnění a vhled.
  • Západ pak patří medvědovi a prvku ohně. Přináší sílu, statečnost, odvahu, odhodlání a novou energii.

Vykuřujte šamanskými svazky, abyste odstranili negativní energie a přilákali energie dobré, doplnili životní sílu, prohloubili své vědomí a podpořili radost a uzdravení!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací svazky
Délka: 10-11cm
Užití: Léčení a uzdravení, Meditace, Ochrana, Silná očista
Váha: 26-32 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: