BÍLÁ ŠALVĚJ & CEDR vykuřovací svazek

189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Skladem

Příjemná, prohřívající a sladce balzamická vůně cedrových větviček spolu s typickou bílou šalvějí vytvářejí z toho šamanského svazku nádherný voňavý skvost s velmi vysokými ochrannými a očistnými účinky. Cedr je uctíván pro svůj duchovní význam po tisíce let. Jeho větvičky se pro ochranu zavěšovaly na dveře posvátných chrámů. Vonný dým z cedru a bílé šalvěje přitahuje pozitivní energie a hodné duchy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílá šalvěj (Salvia apiana) je stálezelený vytrvalý keř původem z jihozápadu Spojených států a severozápadního Mexika. Je jednou z nejposvátnějších indiánských bylin a nejoblíbenější očistné vykuřovadlo s řadou dalších skvělých účinků. Tato mocná bylinka se vyznačuje specifickou vůní, která při vykuřování velmi rychle očistí a vydezinfikuje nejen prostory, atmosféru, předměty a osoby od negativních vlivů, ale také čakry a emoce. Přitahuje pozitivní energii, uvolňuje mysl a pozvedává vědomí. Vnáší světlo a jas do života.

Domorodými indiánskými kmeny je bílá šalvěj od pradávna hojně využívána k léčení a obřadnému vykuřování. Tradičně je spalována při očistných, léčebných, ochranných a obřadních ceremoniích. Odstraňuje stagnující energii, obnovuje rovnováhu, posiluje ducha, přináší světlo, radost a chuť do života. Přivolává síly dobra, pozvedává ducha a rozšiřuje vědomí. Osvěžuje a regeneruje mysl, posiluje paměť, zahání stres, rozptyluje zlobu a hněv, zklidňuje nervovou soustavu. Pomáhá na cestě k dosažení moudrosti a duševní čistoty. Její energie je mužská - jangová. Vykuřování bílou šalvějí má i léčivé účinky (latinský název "salvia" je odvozen od slova "léčit") - ulevuje od bolesti v krku a nachlazení.

Cedr (Cedrus deodara) - cedrový šamanský svazek se používá k ochraně a duchovní očistě prostorů, osob a předmětů. Skvěle se hodí pro úklid domu, kanceláří nebo obchodů k odstranění nežádoucích energií a za tímto účelem je hojně využíván ve Feng Shui. Často se vykuřuje při prvním nastěhování k očištění od ulpělých negativních energií a vlivů a pro přitažení nové pozitivní energie.

Podle starých sumerských a egyptských legend má prý cedr mocné spojení se Sluncem a používá se k překlenutí propasti mezi nebem a zemí. V indiánské tradici se prostřednictvím vonného cedrového dýmu pronášejí modlitby ke Stvořiteli. Využívá se při obřadu potní chýše. Na rozžhavené uhlíky se hodí několik špetek sušených cedrových větviček a příjemně svěží, teple balzamické aroma z vás během chvilky uvolní a odplaví všechny těžké emocionální energie, jako je stres nebo deprese. Cedr je jedním ze čtyř posvátných indiánských bylin a v šamanském kruhu představuje jižní směr. 

  • Naše šamanské vykuřovací svazky jsou velmi kvalitní a čisté, pocházející z ekologického pěstitelství, byliny jsou chemicky neošetřené, ručně a láskyplně sbírané a volně sušené na slunci.

Vykuřování:

Šamanské svazky můžete vykuřovat velmi snadno a jednoduše - stačí je jen na jednom konci zapálit, sfouknout a pohybem ruky rozdmýchávat dým kolem sebe a do okolního prostoru, dále je můžete pálit na uhlíku, ve vykuřovacích píckách, v kadidelnici, v miskách na šamanské svazky, v mušli, nebo přidávat do směsí  - dle vašeho vlastního uvážení. Dobře účinkuje ve směsích s bílou, růžovou a černou šalvějí, Palem Santem, rozmarýnem, jalovcem, černým kopálem, levandulí a dračí krví.  

Ať už vykuřujete prostory, předměty nebo osoby rozdmýchávejte vonný kouř pohybem ruky do čtyř světových stran - dosáhnete tak nejlepších léčebných a očistných účinků. Sever, jih, východ a západ představují čtyři živly a silného strážce duchů zvířat, které takto povoláte na pomoc.

  • Směr severu (Sweetgrass - sladká tráva) představuje Bílého buvola a prvek Země. Přináší ochranu a uzemnění, dává poznání života, smrti a znovuzrození.
  • Jih (Cedr) zastupuje kojota a prvek vody. Přináší chytrost a moudrost, ovládá emoce.
  • Východ (Tabák) symbolizuje orla a prvek vzduchu. Přináší prozíravost, inspiraci, ochranu, vyjasnění a vhled.
  • Západ (Bílá šalvěj) pak patří medvědovi a prvku ohně. Přináší sílu, statečnost, odvahu, odhodlání a novou energii.

Vykuřujte šamanskými svazky, abyste odstranili negativní energie a přilákali energie dobré, doplnili životní sílu, prohloubili své vědomí a podpořili radost a uzdravení!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací svazky
Délka: 10-11cm
Latinský název: Cedrus deodara, Salvia apiana
Užití: Meditace, Ochrana, Posílení, Silná očista, Uvolnění, uklidnění
Vůně: bylinková, příjemná, sladce dřevitá, uklidňující
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: