BÍLÁ ŠALVĚJ & EUKALYPTUS vykuřovací svazek

179 Kč 159,82 Kč bez DPH
Skladem

Čistící a ochranné vlastnosti bílé šalvěje využívají indiáni po celé generace. Je důležitou součástí mnoha obřadných rituálů. Šamanský vykuřovací svazek bílé šalvěje s eukalyptem vám umožní osvěžit a vyčistit váš prostor v souladu s touto tradicí. Eukalyptus vydává při vykuřování příjemně svěží vůni, která skvěle uvolňuje dýchací cesty a ucpané dutiny při rýmě, chřipce a nachlazení. Uklidňuje dráždivý kašel. Je to přírodní repelent. Jakmile zapálíte tento vykuřovací svazek, naplní se váš prostor posvátným dýmem, který rozptýlí všechny negativní energie ve vás i v okolním prostoru a zároveň uklidní vaší mysl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílá šalvěj (Salvia apiana) je stálezelený vytrvalý keř původem z jihozápadu Spojených států a severozápadního Mexika. Je jednou z nejposvátnějších indiánských bylin a nejoblíbenější očistné vykuřovadlo s řadou dalších skvělých účinků. Tato mocná bylinka se vyznačuje specifickou vůní, která při vykuřování velmi rychle očistí a vydezinfikuje nejen prostory, atmosféru, předměty a osoby od negativních vlivů, ale také čakry a emoce. Přitahuje pozitivní energii, uvolňuje mysl a pozvedává vědomí. Vnáší světlo a jas do života.

Domorodými indiánskými kmeny je bílá šalvěj od pradávna hojně využívána k léčení a obřadnému vykuřování. Tradičně je spalována při očistných, léčebných, ochranných a obřadních ceremoniích. Odstraňuje stagnující energii, obnovuje rovnováhu, posiluje ducha, přináší světlo, radost a chuť do života. Přivolává síly dobra, pozvedává ducha a rozšiřuje vědomí. Osvěžuje a regeneruje mysl, posiluje paměť, zahání stres, rozptyluje zlobu a hněv, zklidňuje nervovou soustavu. Pomáhá na cestě k dosažení moudrosti a duševní čistoty. Její energie je mužská - jangová. Vykuřování bílou šalvějí má i léčivé účinky (latinský název "salvia" je odvozen od slova "léčit") - ulevuje od bolesti v krku a nachlazení.

Eukalyptus - svěží, kafru podobná, aromatické silice blahovičníku si hravě poradí s nemocemi z nachlazení. Uvolní ucpaný noc, protáhne dutiny, zklidní kašel a posílí imunitu. Zlepšuje fyzické zdraví. Běžně se přidává do léčiv proti chřipce a zánětům horních cest dýchacích. Navíc krásně provoní, osvěží a vydezinfikuje vzduch v místnosti. Poskytuje přirozenou ochranu proti šíření choroboplodných zárodků, virů a bacilů.

Jste-li nachlazení, nebo cítíte, že se o vás bacily pokoušejí, inhalujte chvilku dým z tohoto svazku.

Na energetické úrovni se eukalyptus tradičně vykuřuje k léčení emocionálních zranění, výčitek svědomí a úlevě od starostí. Zbavuje duševního stresu, napětí a vyčerpání. Vykuřuje se také k ochraně a k čištění negativní nebo stagnující energie. Výborně se osvědčil např. po domácích neshodách, kdy se nežádoucí energie nahromadila a potřebuje pročistit. Místo toho vnese příliv čerstvé a pozitivní energie do situace

  • Naše šamanské vykuřovací svazky jsou velmi kvalitní a čisté, pocházející z ekologického pěstitelství, byliny jsou chemicky neošetřené, ručně a láskyplně sbírané a volně sušené na slunci.

Vykuřování:

Šamanské svazky můžete vykuřovat velmi snadno a jednoduše - stačí je jen na jednom konci zapálit, sfouknout a pohybem ruky rozdmýchávat dým kolem sebe a do okolního prostoru, dále je můžete pálit na uhlíku, ve vykuřovacích píckách, v kadidelnici, v miskách na šamanské svazky, v mušli, nebo přidávat do směsí  - dle vašeho vlastního uvážení. Dobře účinkuje ve směsích s bílou, růžovou a černou šalvějí, Palem Santem, rozmarýnem, jalovcem, černým kopálem, levandulí a dračí krví.  

Ať už vykuřujete prostory, předměty nebo osoby rozdmýchávejte vonný kouř pohybem ruky do čtyř světových stran - dosáhnete tak nejlepších léčebných a očistných účinků. Sever, jih, východ a západ představují čtyři živly a silného strážce duchů zvířat, které takto povoláte na pomoc.

  • Směr severu představuje Bílého buvola a prvek Země. Přináší ochranu a uzemnění, dává poznání života, smrti a znovuzrození.
  • Jih zastupuje kojota a prvek vody. Přináší chytrost a moudrost, ovládá emoce.
  • Východ symbolizuje orla a prvek vzduchu. Přináší prozíravost, inspiraci, ochranu, vyjasnění a vhled.
  • Západ pak patří medvědovi a prvku ohně. Přináší sílu, statečnost, odvahu, odhodlání a novou energii.

Vykuřujte šamanskými svazky, abyste odstranili negativní energie a přilákali energie dobré, doplnili životní sílu, prohloubili své vědomí a podpořili radost a uzdravení!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací svazky
Délka: 10-11cm
Latinský název: Salvia apiana, Salvia mellifera
Užití: Harmonizace, Klidný spánek, Léčení a uzdravení, Silná očista
Váha: 20-24 g
Vůně: balzamická, bylinková, bylinkově kořeněná, citrusová, intenzivní, svěží
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: