BÍLÁ ŠALVĚJ & ROZMARÝN vykuřovací svazek

159 Kč 141,96 Kč bez DPH
Skladem

Vykuřovací svazek s bílou šalvějí obohacený o blahodárné účinky rozmarýnu lékařského se postará o dokonalé pročištění a harmonizaci vašich domovů od všech negativních, zlých a nečistých energií. Šalvěj bílá je posvátná bylina severoamerických indiánů s nezaměnitelnou vůní a širokospektrálními účinky. Rozmarýn lékařský přináší dobrou náladu, bezstarostnou energii, podporuje sílu vůle a radost ze života. Jejich společný vonný dým má mocnou sílu ochrannou, očistnou, léčivou a harmonizační.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílá šalvěj (Salvia apiana) je stálezelený vytrvalý keř původem z jihozápadu Spojených států a severozápadního Mexika. Je jednou z nejposvátnějších indiánských bylin a nejoblíbenější očistné vykuřovadlo s řadou dalších skvělých účinků. Tato mocná bylinka se vyznačuje specifickou vůní, která při vykuřování velmi rychle očistí a vydezinfikuje nejen prostory, atmosféru, předměty a osoby od negativních vlivů, ale také čakry a emoce. Přitahuje pozitivní energii, uvolňuje mysl a pozvedává vědomí. Vnáší světlo a jas do života.

Domorodými indiánskými kmeny je od pradávna hojně využívána k léčení a obřadnému vykuřování. Tradičně je spalována při očistných, léčebných, ochranných a obřadních ceremoniích. Odstraňuje stagnující energii, obnovuje rovnováhu, posiluje ducha, přináší světlo, radost a chuť do života. Přivolává síly dobra, pozvedává ducha a rozšiřuje vědomí. Osvěžuje a regeneruje mysl, posiluje paměť, zahání stres, rozptyluje zlobu a hněv, zklidňuje nervovou soustavu. Pomáhá na cestě k dosažení moudrosti a duševní čistoty. Její energie je mužská - jangová. Vykuřování bílou šalvějí má i léčivé účinky (latinský název "salvia" je odvozen od slova "léčit") - ulevuje od bolesti v krku a nachlazení.

Rozmarýn lékařský se při vykuřování vyznačuje intenzivní, svěží, bylinkovou vůní, s lehkými kořeněnými, dřevitými, pryskyřičnými a kafrovými tóny. Trochu připomíná vůní kadidla a je stejně příjemně balzamický. Je oblíbeným vykuřovadlem již od dob starověku - byl oslavován ve starověkém Egyptě, Řecku i Římě pro jeho cenné léčivé, očistné a ochranné vlastnosti. Odhání zlé a negativní energie, čistí a dezinfikuje prostor, projasňuje a povzbuzuje mysl. Rozveseluje, přináší radost, obnovuje nadšení a chuť do života. Posiluje lásku, víru, seběvědomí.

  • Naše šamanské vykuřovací svazky jsou velmi kvalitní a čisté, pocházející z ekologického pěstitelství, byliny jsou chemicky neošetřené, ručně a láskyplně sbírané a volně sušené na slunci.

Vykuřování:

Šamanské svazky můžete vykuřovat velmi snadno a jednoduše - stačí je jen na jednom konci zapálit, sfouknout a pohybem ruky rozdmýchávat dým kolem sebe a do okolního prostoru, dále je můžete pálit na uhlíku, ve vykuřovacích píckách, v kadidelnici, v miskách na šamanské svazky, v mušli, nebo přidávat do směsí  - dle vašeho vlastního uvážení.

Ať už vykuřujete prostory, předměty nebo osoby rozdmýchávejte vonný kouř pohybem ruky do čtyř světových stran - dosáhnete tak nejlepších léčebných a očistných účinků. Sever, jih, východ a západ představují čtyři živly a silného strážce duchů zvířat, které takto povoláte na pomoc.

  • Směr severu představuje Bílého buvola a prvek Země. Přináší ochranu a uzemnění, dává poznání života, smrti a znovuzrození.
  • Jih zastupuje kojota a prvek vody. Přináší chytrost a moudrost, ovládá emoce.
  • Východ symbolizuje orla a prvek vzduchu. Přináší prozíravost, inspiraci, ochranu, vyjasnění a vhled.
  • Západ pak patří medvědovi a prvku ohně. Přináší sílu, statečnost, odvahu, odhodlání a novou energii.

Vykuřujte šamanskými svazky, abyste odstranili negativní energie a přilákali energie dobré, doplnili životní sílu, prohloubili své vědomí a podpořili radost a uzdravení!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací svazky
Délka: 10-11cm
Latinský název: Salvia apiana, Salvia rosmarinus
Užití: Duchovní, Léčení a uzdravení, Meditace, Ochrana, Pro lásku, Silná očista, Štěstí a radost
Váha: 20-24 g
Vůně: bylinková, dřevitá, kořeněná, pryskyřičná, sladce balzamická, svěží
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: