JALOVEC šamanský vykuřovací svazek velký

439 Kč 391,96 Kč bez DPH
Skladem

Jalovec je prastaté a velmi účinné ochranné i očistné vykuřovadlo. Ddokáže zahnat zlé duchy i démony a rozptýlit negativní energie. Má podobné účinky jako bílá šalvěj a navíc krásně voní! Čistí a dezinfikuje vzduch od všeho špatného. Šamani ho používají k rozptýlení negativních vlivů při léčebných obřadech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indiánský obřad vykuřování šamanskými svazky z posvátných bylin Jižní Ameriky se provádí za účelem očištění atmosféry od negativních vlivů a energií.

Jalovec je významná ochranná rostlina, která dokáže odhánět zlé duchy a rozptylovat negativní energie. Velmi účinně očišťuje prostory, osoby, předměty i mysl od všeho špatného a nežádoucího. Má stejně silné očistné a ochranné účinky, jako bílá šalvěj, navíc krásně voní! Jeho příjemná, svěží, jehličnatě dřevitá vůně pozvedává náladu a dodává pocity radosti.

Jalovec dodává odvahu, sílu, energii, výkon a má silné všestranné léčivé účinky.

Již od dob starověku byl velmi oblíbeným vykuřovadlem a to nejen v posvátných a náboženských obřadech. Staří Řekové vykuřovali dýmem z jalovce v časech epidemií pro zajištění ochrany a k zabránění dalšího šíření nákazy. Ve francouzských a švýcarských nemocnicích se za účelem dezinfekce vzduchu vykuřoval jalovec spolu s rozmarýnem dokonce až do první pol. 20. století! I v Čechách má vykuřování jalovcem svou starou tradici - např. v čase štědrovečerním jím hospodyňky vykuřovaly jídelní stoly před štědrovečerní večeří pro zajištění ochrany a čistoty domácnosti od všech negativních energií v nadcházejícím roce.

 • indiáni spalují tradičně jalovec při očistných rituálech a ceremoniálech v potních chýších
 • při vykuřování vydává příjemnou, svěží, lehce dřevitou a kořeněnou vůni
 • používejte pro vyháněcí rituály - k očištění prostorů od negativních energií a vyhnání zlých duchů
 • rozptyluje negativní energie z okolí a silně ochraňuje (i před zlými sny)
 • jalovec hoří pomalu a vydává jasný kouř, který vytváří klidné, bezpečné a posvátné prostředí
 • dým z jalovce má antiseptické a baktericidní účinky
 • rozpouští a čistí psychologické blokády a umožňuje duchovní očistu
 • očišťuje od negativních myšlenek, zbavuje strachů, úzkostí, starostí a obav
 • pozvedává náladu, projasňuje a rozveseluje
 • dodává odvahu, energii a sílu
 • posiluje vůli a sebevědomí
 • kouř z jalovce můžete inhalovat při potížích s kašlem, astma a bronchitidou. Má antiseptické účinky a uvolňuje dýchací cesty.
 • vhodný pro meditace, odpočinek, uzdravování
 • šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100 % přírodních ekologických bylin a jsou zdrojem pozitivní energie

Rozdmýcháváním kouře (rukou nebo pírkem) ze zapálené byliny a hlasitým odříkáváním děkovných modliteb, dosáhnete dokonalého očištění od všech energetických nečistot, strachů, smutku, úzkosti, obav, negativních myšlenek, nechtěných energií a emocí, které na vás, nebo ve vašem prostoru ulpívají a znovu si tak pozitivně oživíte svůj životní prostor.

Návod k použití: Šamanský svazek zapalte a položte do vykuřovací misky na šamanské svazky nebo vykuřovací mušle. Po zapálení a rozdmýchání  produkují silný kouř, který se používá k čištění těla, domů, kanceláří nebo předmětů. Pokud kouř používáte k vlastní očistě, rukama si ho přitáhněte k srdci, přetáhněte přes hlavu, po pažích a táhněte okolo nohou dolů k zemi. Představujte si, jak vás bylinný dým očišťuje a posiluje. Nakonec postavte kadidelnici se svazkem bylin na zem a nechte ho dokouřit. Dým tak nabídnete jako dar danému místu a jeho energii. Po kouření se svazek udusí v písku a uloží se pro pozdější použití.

Šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100% přírodních rostlinných látek, které jsou shromažďovány ekologickým způsobem. Rostliny se nepoškozují. Tyto balíčky jsou zdrojem energie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací svazky
Latinský název: Juniperus virginiana
Užití: Duchovní, Léčení a uzdravení, Meditace, Ochrana, Silná očista
Váha: 80 g
Vůně: balzamická, dřevitá, jehličnatá, kořeněná, svěží
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: