CEDR šamanský vykuřovací svazek velký

439 Kč 391,96 Kč bez DPH
Skladem

Cedrový šamanský svazek vykuřujte pro ochranné a očistné rituály. Jeho příjemně teplá, dřevitě nasládlá vůně očišťuje mysl a posiluje ducha. Cedr je uctíván pro svůj duchovní význam po tisíce let. Cedrové větvičky se pro ochranu zavěšovaly na dveře posvátných chrámů. Vonný dým z hořícího cedru přitahuje dobré duchy a odstraňuje negativní energie. Jako posvátné vykuřovadlo má dlouhodobou historii při šamanských obřadech v potní chýši. Je jedním ze čtyř posvátných indiánských bylin a v šamanském kruhu představuje jižní směr.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indiánský obřad vykuřování šamanskými svazky z posvátných bylin Jižní Ameriky se provádí za účelem očištění atmosféry od negativních vlivů a energií.

Rozdmýcháváním kouře (rukou nebo pírkem) ze zapálené byliny a hlasitým odříkáváním děkovných modliteb, dosáhnete dokonalého očištění od všech energetických nečistot, smutku, úzkosti, negativních myšlenek, nechtěných energií a emocí, které na vás, nebo ve vašem prostoru ulpívají a znovu si tak oživíte svůj životní prostor.

Cedrový šamanský svazek se používá k ochraně a duchovní očistě prostorů, osob a předmětů. Skvěle se hodí pro úklid domu, kanceláří nebo obchodů k odstranění nežádoucích energií a za tímto účelem je hojně využíván ve Feng Shui. Často se vykuřuje při prvním nastěhování k očištění od ulpělých negativních energií a vlivů a pro přitažení nové pozitivní energie.

Cedr (Cedrus deodara):

  • cedrové stromy jsou velmi staré, moudré, silné a ochranné
  • při vykuřování vydává cedr teplou, bálzámovou, kořeněnou a lehce dřevitou vůni
  • používejte pro magické a rituální očištění
  • ochrana osob, míst a předmetů před nežádoucími vlivy
  • propůjčuje odvahu, posiluje, dodává sebevědomí a důvěru
  • přitahuje pozitivní energie a dobré duchy
  • často se vykuřuje po aktu lásky 
  • cedr je jednou ze čtyř posvátných indiánských bylin a v šamanském kruhu reprezentuje jižní stranu
  • šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100 % přírodních ekologických bylin a jsou zdrojem pozitivní energie

Návod k použití: Šamanský svazek zapalte a položte do vykuřovací misky na šamanské svazky nebo vykuřovací mušle. Po zapálení a rozdmýchání  produkují silný kouř, který se používá k čištění těla, domů, kanceláří nebo předmětů. Pokud kouř používáte k vlastní očistě, rukama si ho přitáhněte k srdci, přetáhněte přes hlavu, po pažích a táhněte okolo nohou dolů k zemi. Představujte si, jak vás bylinný dým očišťuje a posiluje. Nakonec postavte kadidelnici se svazkem bylin na zem a nechte ho dokouřit. Dým tak nabídnete jako dar danému místu a jeho energii. Po kouření se svazek udusí v písku a uloží se pro pozdější použití.

Šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100% přírodních rostlinných látek, které jsou shromažďovány ekologickým způsobem. Rostliny se nepoškozují. Tyto balíčky jsou zdrojem energie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací svazky
Latinský název: Cedrus deodara
Užití: Meditace, Ochrana, Posílení, Silná očista, Uvolnění, uklidnění
Váha: 70 g
Vůně: balzamická, dřevitá, jemně kořeněná, osvěžující, příjemná, teplá, uklidňující
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: