ŠALVĚJ a CEDR šamanský vykuřovací svazek velký

439 Kč 391,96 Kč bez DPH
Skladem

Šalvěj a cedr - kombinace očištění a požehnání v jednom. Šalvějovým svazkem s cedrem vykuřujte pro očištění, ochranu, posílení, lásku a hramonii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indiánský obřad vykuřování šamanskými svazky z posvátných bylin Jižní Ameriky se provádí za účelem očištění atmosféry od negativních vlivů a energií.

Rozdmýcháváním kouře (rukou nebo pírkem) ze zapálené byliny a hlasitým odříkáváním děkovných modliteb, dosáhnete dokonalého očištění od všech energetických nečistot, smutku, úzkosti, negativních myšlenek, nechtěných energií a emocí, které na vás, nebo ve vašem prostoru ulpívají a znovu si tak oživíte svůj životní prostor.

Bílá šalvěj a cedr společně v jednom šamanském svazku přináší očistný a zároveň i žehnací rituál najednou. V tomto případě plní šalvěj funkci očistnou a cedr zastupuje požehnání. 

  • bílá šalvěj je nejposvátnější bylinkou domorodých indiálnů  - s výraznou, specifickou vůní a velice silnými očistnými účinky
  • cedr, se svou teplou, blazamickou vůní, propůjčuje pak této směsi energii lásky, harmonie a ochrany.

Originál, vyrobeno v USA. Šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100 % přírodních ekologických bylin a jsou zdrojem pozitivní energie.

Návod k použití: Šamanský svazek zapalte a položte do vykuřovací misky na šamanské svazky nebo vykuřovací mušle. Po zapálení a rozdmýchání  produkují silný kouř, který se používá k čištění těla, domů, kanceláří nebo předmětů. Pokud kouř používáte k vlastní očistě, rukama si ho přitáhněte k srdci, přetáhněte přes hlavu, po pažích a táhněte okolo nohou dolů k zemi. Představujte si, jak vás bylinný dým očišťuje a posiluje. Nakonec postavte kadidelnici se svazkem bylin na zem a nechte ho dokouřit. Dým tak nabídnete jako dar danému místu a jeho energii. Po kouření se svazek udusí v písku a uloží se pro pozdější použití.

Šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100% přírodních rostlinných látek, které jsou shromažďovány ekologickým způsobem. Rostliny se nepoškozují. Tyto balíčky jsou zdrojem energie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací svazky
Latinský název: Cedrus deodara, Salvia apiana
Užití: Meditace, Ochrana, Posílení, Projasnění, Silná očista, Uvolnění, uklidnění
Váha: 55-60 g
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: