CEDR šamanský vykuřovací svazek malý

159 Kč 141,96 Kč bez DPH
Skladem

Cedrový šamanský svazek vykuřujte pro ochranné a očistné účely. Jeho příjemně teplá, dřevitě nasládlá vůně očišťuje mysl a posiluje ducha. Cedr je uctíván pro svůj duchovní význam po tisíce let. Cedrové větvičky se pro ochranu zavěšovaly na dveře posvátných chrámů. Vonný dým z hořícího cedru přitahuje dobré duchy a odstraňuje negativní energie. Jako posvátné vykuřovadlo má dlouhodobou historii při šamanských obřadech v potní chýši. Je jedním ze čtyř posvátných indiánských bylin a v šamanském kruhu představuje jižní směr.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cedrový šamanský svazek se používá k ochraně a duchovní očistě prostorů, osob a předmětů. Skvěle se hodí pro úklid domu, kanceláří nebo obchodů k odstranění nežádoucích energií a za tímto účelem je hojně využíván ve Feng Shui. Často se vykuřuje při prvním nastěhování k očištění od ulpělých negativních energií a vlivů a pro přitažení nové pozitivní energie.

Cedrové stromy jsou známé jako moudré a duchovní a jako takové jsou uctívány po tisíce let. Podle starých sumerských a egyptských legend má prý cedr mocné spojení se Sluncem a používá se k překlenutí propasti mezi nebem a zemí. V indiánské tradici se prostřednictvím vonného cedrového dýmu pronášejí modlitby ke Stvořiteli. Využívá se při obřadu potní chýše. Na rozžhavené uhlíky se hodí několik špetek sušených cedrových větviček a příjemně svěží, teple balzamické aroma z vás během chvilky uvolní a odplaví všechny těžké emocionální energie, jako je stres nebo deprese.

 • odstraňuje negativní energie
 • poskytuje sílu a ochranu
 • přitahuje dobré duchy a pozitivní energie
 • léčí emocionální zranění, bolest, smutek a žal
 • zahání noční můry
 • zvyšuje koncentraci a prohlubuje meditaci
 • umožňuje hlubokou relaxaci
 • je jedním ze 4 posvátných šamanských rostlin a představuje jižní směr

Naše šamanské vykuřovací svazky jsou zdrojem pozitivní energie. Vyznačují se prvotřídní čistotou a kvalitou. Pocházející z ekologického pěstitelství, byliny jsou chemicky neošetřené, ručně a láskyplně sbírané a volně sušené na slunci.

Vykuřování:

Šamanské svazky můžete vykuřovat velmi snadno a jednoduše - stačí je jen na jednom konci zapálit, sfouknout a pohybem ruky rozdmýchávat dým kolem sebe a do okolního prostoru, dále je můžete pálit na uhlíku, ve vykuřovacích píckách, v kadidelnici, v miskách na šamanské svazky, v mušli, nebo přidávat do směsí - dle vašeho vlastního uvážení.

Ať už vykuřujete prostory, předměty nebo osoby rozdmýchávejte vonný kouř pohybem ruky do čtyř světových stran - dosáhnete tak nejlepších léčebných a očistných účinků. Sever, jih, východ a západ představují čtyři živly a silného strážce duchů zvířat, které takto povoláte na pomoc.

 • Směr severu představuje Bílého buvola a prvek Země. Přináší ochranu a uzemnění, dává poznání života, smrti a znovuzrození.
 • Jih zastupuje kojota a prvek vody. Přináší chytrost a moudrost, ovládá emoce.
 • Východ symbolizuje orla a prvek vzduchu. Přináší prozíravost, inspiraci, ochranu, vyjasnění a vhled.
 • Západ pak patří medvědovi a prvku ohně. Přináší sílu, statečnost, odvahu, odhodlání a novou energii.

Vykuřujte šamanskými svazky, abyste odstranili negativní energie a přilákali energie dobré, doplnili životní sílu, prohloubili své vědomí a podpořili radost a uzdravení!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací svazky
Délka: 10-11cm
Latinský název: Cedrus deodara
Užití: Meditace, Ochrana, Posílení, Silná očista, Uvolnění, uklidnění
Váha: 20-24 g
Vůně: balzamická, dřevitá, jemně kořeněná, osvěžující, příjemná, teplá, uklidňující
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: