BÍLÁ ŠALVĚJ čakrový vykuřovací svazek

199 Kč –10 %
3007 bila salvej cakrovy vykurovaci svazek
199 Kč –10 % 179 Kč 159,82 Kč bez DPH
Skladem

Vykuřovací svazek s posvátnou bílou šalvějí a barevnými okvětními plátky růží, které odpovídají každé jednotlivé čakře. Vonný dým z tohoto vykuřovacího svazku se skvěle hodí pro léčení, pročištění a harmonizaci vašeho energetického čakrového systému, stejně tak pro čištění prostoru, jeho ochranu, meditace, posvátné rituály a magické obřady. Okvětní plátky růže přitahují lásku, posilují romantiku a soucit, léčí emocionální zranění a navozují pohodovou atmosféru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šamanský vykuřovací svazek z ručně vázané a divoce rostoucí kalifornské bílé šalvěje je lemovaný sušenými okvětními plátky růží v barvách 7 čaker.

Růže dodávají bílé šalvěji požehnání lásky, radosti, štěstí, romantiky, krásy a nových začátků.

Tento svazek je vynikající pro energetické čištění, léčení, vyladění a harmonizaci všech čaker. Používá se na začátku nebo na konci léčebného čakrového rituálu. Praktikuje se tak, že zapálíte svazek na straně první (červené) čakry a vonný dým nasměrujete do oblasti, kterou chcete vyčistit, vyléčit, zharmonizovat nebo posílit. Jak svazek hoří a kouř se točí ve spirále, začne vyplňovat a čistit prostor okolo vás a vašich energetických center. Během vykuřování šamanských svazků je důležité, abyste vyjádřili vděčnost za pomoc duchům rostlin a abyste si vytyčili záměr, proč svazek vykuřujete. Vonný dým pohltí negativní energie a přemění je v energie pozitivní a tím je váš záměr očištění a ochrany splněn. 

Čakrový svazek s bílou šalvějí můžete použít v mnoha dalších situacích: při léčení, cvičení, wellness, osobní očistě, čištění předmětů, místností, budov, krystalů, šperků, zvířat nebo Matky Země.

Bílá šalvěj (Salvia apiana) je stálezelený vytrvalý keř původem z jihozápadu Spojených států a severozápadního Mexika. Je jednou z nejposvátnějších indiánských bylin a nejoblíbenější očistné vykuřovadlo s řadou dalších skvělých účinků. Tato mocná bylinka se vyznačuje specifickou vůní, která při vykuřování velmi rychle očistí a vydezinfikuje nejen prostory, atmosféru, předměty a osoby od negativních vlivů, ale také čakry a emoce. Přitahuje pozitivní energii, uvolňuje mysl a pozvedává vědomí. Vnáší světlo a jas do života.

Domorodými indiánskými kmeny je bílá šalvěj od pradávna hojně využívána k léčení a obřadnému vykuřování. Tradičně je spalována při očistných, léčebných, ochranných a obřadních ceremoniích. Odstraňuje stagnující energii, obnovuje rovnováhu, posiluje ducha, přináší světlo, radost a chuť do života. Přivolává síly dobra, pozvedává ducha a rozšiřuje vědomí. Osvěžuje a regeneruje mysl, posiluje paměť, zahání stres, rozptyluje zlobu a hněv, zklidňuje nervovou soustavu. Pomáhá na cestě k dosažení moudrosti a duševní čistoty. Její energie je mužská - jangová. Vykuřování bílou šalvějí má i léčivé účinky (latinský název "salvia" je odvozen od slova "léčit") - ulevuje od bolesti v krku a nachlazení.

  • Naše šamanské vykuřovací svazky jsou velmi kvalitní a čisté, pocházející z ekologického pěstitelství, byliny jsou chemicky neošetřené, ručně a láskyplně sbírané a volně sušené na slunci.

Vykuřování:

Šamanské svazky můžete vykuřovat velmi snadno a jednoduše - stačí je jen na jednom konci zapálit, sfouknout a pohybem ruky rozdmýchávat dým kolem sebe a do okolního prostoru, dále je můžete pálit na uhlíku, ve vykuřovacích píckách, v kadidelnici, v miskách na šamanské svazky, v mušli, nebo přidávat do směsí  - dle vašeho vlastního uvážení. Dobře účinkuje ve směsích s bílou, růžovou a černou šalvějí, Palem Santem, rozmarýnem, jalovcem, černým kopálem, levandulí a dračí krví.  

Ať už vykuřujete prostory, předměty nebo osoby rozdmýchávejte vonný kouř pohybem ruky do čtyř světových stran - dosáhnete tak nejlepších léčebných a očistných účinků. Sever, jih, východ a západ představují čtyři živly a silného strážce duchů zvířat, které takto povoláte na pomoc.

  • Směr severu (Sweetgrass - sladká tráva) představuje Bílého buvola a prvek Země. Přináší ochranu a uzemnění, dává poznání života, smrti a znovuzrození.
  • Jih (Cedr) zastupuje kojota a prvek vody. Přináší chytrost a moudrost, ovládá emoce.
  • Východ (Tabák) symbolizuje orla a prvek vzduchu. Přináší prozíravost, inspiraci, ochranu, vyjasnění a vhled.
  • Západ (Bílá šalvěj) pak patří medvědovi a prvku ohně. Přináší sílu, statečnost, odvahu, odhodlání a novou energii.

Vykuřujte šamanskými svazky, abyste odstranili negativní energie a přilákali energie dobré, doplnili životní sílu, prohloubili své vědomí a podpořili radost a uzdravení!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací svazky
Délka: 10-11cm
Latinský název: Salvia apiana
Užití: Harmonizace, Meditace, Ochrana, Posílení, Pro lásku, Sebevědomí, Uvolnění, uklidnění
Váha: 26-32 g
Vůně: bylinková, jemně kořeněná, kořeněná
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: