PERLORODKA velká vykuřovací mušle na stojánku

399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem

Perlorodka, mušle Perlemoen v extra kvalitě, se indiány tradičně používá k pálení bílé šalvěje, šamanských bylinných svazků a vonných dřev. Perleť magicky zesiluje pozitivní účinky vykuřovacího obřadu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Latinský název: Pinctada margaritifera

Země původu: Jižní Afrika

Vykuřovací mušle je v podstatě přírodní kadidelnice, která se používá zejména k pálení bylinek, vonných dřev a šamanských svazků. Některé druhy bylinek a dřev, jako je bílá šalvěj, cedr, sladká tráva, levandule nebo Palo Santo, hoří dobře a není k nim třeba použít vykuřovacích uhlíků. Proto je můžeme pálit samostatně ve vykuřovací mušli, která je přirozeným zdrojem pozitivní energie a posiluje magické účinky celého vykuřovacího obřadu.

Abalone je společný název pro všechny mořské měkkýše druhu Haliotis. Jsou známy také pod názvem mořské uši a v Jižní Africe pod názvem Perlemoen - matka perel. Leštěné perlorodky se vyznačují atraktivními odstíny perleťové barvy, proto jsou velice oblíbeny i k dekoračním účelům.

  • tradiční přírodní miska k pálení bylin, vonných dřev a šamanských svazků - již po staletí používána v obřadních rituálech a ceremoniích domorodými indiány
  • prvotřídní kvalita - s pravými perlami, přirostlými ke stěně
  • každý kus je neopakovatelný originál, vlastního tvaru a zbarvení
  • perleť zesiluje magické účinky vykuřovacího rituálu, čistí negativní energie a nabíjí novou, pozitivní energií
  • perlorodku lze použít i k dekoračním účelům - miska na šperky do ložnice, nádoba na mýdlo do koupelny, krásný popelník
  • sada obsahuje: 1x ručně vyřezávaný, skládací dřevěný stojánek a 1x přírodní lasturu Perlemone

Náš tip: po staletí je perleť využívána k výrobě šperků a dekoračních předmětů. Je spojena s pátým elementem Akášou a jsou jí připisovány ochranné účinky. Přináší hojnost, blahobyt a prosperitu. Je symbolem bohatství. Pokud do mušle položíte své šperky nebo drahé kameny, mušle je bude přirozeně čistit od ulpělých energií a nabíjet energií pozitivní.

Návod k použití: Na dno mušle nasypejte vrstvu izolačního písku nebo mořské soli. Zapalte zvolené vykuřovadlo, chvíli nechte rozhořet a sfoukněte. Pomocí pírka rozdmýchávejte dým do prostoru kolem vás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šamanské mušle
Barva: perleťová
Délka: 12-15 cm
Materiál: přírodní lastura
Vhodné pro: vykuřování šalvěje, šamanských svazků, kadidel, dřev a bylin
Vykuřování: pálení všech kadidel, pryskyřic, dřev, bylin, směsí, bakhoorů, vonných františků

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: