BÍLÁ ŠALVĚJ & SLADKÁ TRÁVA vykuřovací svazek

189 Kč 168,75 Kč bez DPH
Skladem

Šamanský vykuřovací svazek v mocném spojení dvou posvátných bylin bílé šalvěje a sladké trávy vykuřujte pro přitažení a posílení pozitivní energie. Příjemně vanilková vůně sladké trávy zahání zlé duchy a negativní energie, přitahuje dobré duchy a pozitivní vibrace. Používá se k duchovnímu léčení a k čištění aury. V kombinaci s bílou šalvějí čistí negativní energie z obydlí, osob i předmětů, poskytuje hlubokou ochranu a vytváří posvátný prostor. Skvěle se hodí pro všechny modlitby, rituály, obřady i meditace. Vykuřování tohoto svazku pozvedává náladu, zahání strach, úzkosti i obavy a je skvělým pomocníkem proti stresu. Má čistící i dezinfekční účinky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílá šalvěj (Salvia apiana) je stálezelený vytrvalý keř původem z jihozápadu Spojených států a severozápadního Mexika. Je jednou z nejposvátnějších indiánských bylin a nejoblíbenější očistné vykuřovadlo s řadou dalších skvělých účinků. Tato mocná bylinka se vyznačuje specifickou vůní, která při vykuřování velmi rychle očistí a vydezinfikuje nejen prostory, atmosféru, předměty a osoby od negativních vlivů, ale také čakry a emoce. Přitahuje pozitivní energii, uvolňuje mysl a pozvedává vědomí. Vnáší světlo a jas do života.

Domorodými indiánskými kmeny je bílá šalvěj od pradávna hojně využívána k léčení a obřadnému vykuřování. Tradičně je spalována při očistných, léčebných, ochranných a obřadních ceremoniích. Odstraňuje stagnující energii, obnovuje rovnováhu, posiluje ducha, přináší světlo, radost a chuť do života. Přivolává síly dobra, pozvedává ducha a rozšiřuje vědomí. Osvěžuje a regeneruje mysl, posiluje paměť, zahání stres, rozptyluje zlobu a hněv, zklidňuje nervovou soustavu. Pomáhá na cestě k dosažení moudrosti a duševní čistoty. Její energie je mužská - jangová. Vykuřování bílou šalvějí má i léčivé účinky (latinský název "salvia" je odvozen od slova "léčit") - ulevuje od bolesti v krku a nachlazení.

Sladká tráva (jiné názvy: Hierochloe odorata, Sweetgrass, zblochan, tomkovice vonná, Seneca nebo Vanilla Gras) pochází ze Severní Ameriky a Kanady.   Mezi domorodými indiány se těší velké vážnosti a posvátnosti, a to nejen jako vykuřovadlo, ale i jako duchovní prostředek při šamanském léčení. Přidávají jí jako jednu z hlavních bylin do směsi pro obřadní tabák a používajípři očistných, ochranných i léčebných obřadech. Při vykuřování vydává sladce balzamickou vůní s vanilkovým podtextem, která je příjemná dobrým duchům a tím je také při vykuřovacích obřadech přivolává. Přitahuje a posiluje pozitivní energie a pozitivní vibrace. Odřezky trávy se obvykle splétají do copů a poté se suší.  

Vonný dým ze sladké trávy přitahuje dobré duchy a pozitivní energie. Používá se jako vykuřovací nástroj pro čištění aury lidí, čištění předmětů a krystalů, obřadních nebo léčebných prostor a všech místností v obydlí, kancelářích i obchodech. Lze ji také nosit u sebe jako ochranný amulet. Pomáhá při hledání vizí, k napojení se na duchovní sféru a posiluje intuici. Je jednou ze 4 posvátných šamanských rostlin a v šamanském kruhu medicíny představuje severní směr.

  • Naše šamanské vykuřovací svazky jsou velmi kvalitní a čisté, pocházející z ekologického pěstitelství, byliny jsou chemicky neošetřené, ručně a láskyplně sbírané a volně sušené na slunci.

Vykuřování:

Šamanské svazky můžete vykuřovat velmi snadno a jednoduše - stačí je jen na jednom konci zapálit, sfouknout a pohybem ruky rozdmýchávat dým kolem sebe a do okolního prostoru, dále je můžete pálit na uhlíku, ve vykuřovacích píckách, v kadidelnici, v miskách na šamanské svazky, v mušli, nebo přidávat do směsí  - dle vašeho vlastního uvážení. Dobře účinkuje ve směsích s bílou, růžovou a černou šalvějí, Palem Santem, rozmarýnem, jalovcem, černým kopálem, levandulí a dračí krví.  

Ať už vykuřujete prostory, předměty nebo osoby rozdmýchávejte vonný kouř pohybem ruky do čtyř světových stran - dosáhnete tak nejlepších léčebných a očistných účinků. Sever, jih, východ a západ představují čtyři živly a silného strážce duchů zvířat, které takto povoláte na pomoc.

  • Směr severu (Sweetgrass - sladká tráva) představuje Bílého buvola a prvek Země. Přináší ochranu a uzemnění, dává poznání života, smrti a znovuzrození.
  • Jih (Cedr) zastupuje kojota a prvek vody. Přináší chytrost a moudrost, ovládá emoce.
  • Východ (Tabák) symbolizuje orla a prvek vzduchu. Přináší prozíravost, inspiraci, ochranu, vyjasnění a vhled.
  • Západ (Bílá šalvěj) pak patří medvědovi a prvku ohně. Přináší sílu, statečnost, odvahu, odhodlání a novou energii.

Vykuřujte šamanskými svazky, abyste odstranili negativní energie a přilákali energie dobré, doplnili životní sílu, prohloubili své vědomí a podpořili radost a uzdravení!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací svazky
Latinský název: Salvia apiana, Salvia mellifera
Užití: Duchovní, Meditace, Ochrana, Posílení, Silná očista
Vůně: jemně vanilková, osvěžující, sladce kořeněná, šalvějová, teplá
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: