ČERNÁ ŠALVĚJ šamanský vykuřovací svazek

159 Kč 141,96 Kč bez DPH
Skladem

Stejně jako bílá šalvěj se i černá šalvěj vykuřuje k očistným a žehnacím rituálům. Na rozdíl od bílé šalvěje se černá šalvěj vyznačuje mnohem silnějšími účinky a příjemně aromatickou dřevitě kořeněnou vůní. Černá šalvěj se zaměřuje jak na prostor, tak na mysl - je to takový všelék! Čistí atmosféru i osoby od negativních energií, poskytuje energetickou ochranu, posiluje duchovní práce, vize a meditace. Skvěle se hodí pro astrální a šamanské cestování. Navozuje klidný a hluboký spánek. Posiluje ženský princip a plodnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šalvěj Mellifera, také známá jako černá nebo purpurová šalvěj, je velmi oblíbeným a široce používaným šamanským vykuřovadlem mezi domorodými obyvateli Střední Ameriky. Při vykuřování vydává velmi lákavou a příjemně aromatickou vůni. Najdete v ní osvěžující a sladce dřevité tóny, které se harmonicky mísí s vůní koření a sušených tabákových listů. Vyznačuje se mimořádně silnými očistnými i ochrannými účinky, mnohem silnějšími, než mají ostatní vykuřovací svazky a to včetně velmi oblíbené bílé šalvěje. Můžete jí proto použít i na odstranění těch nejtěžších energií, nebo zlomení kleteb!

Posvátný kouř z černé šalvěje vyhání skoro okamžitě zlé, škodlivé a negativní energie i nežádoucí entity a to nejen z vašeho domova, pracovního prostoru, ale i z osob, bytostí, domácích mazlíčků, šperků, kamenů, osobních předmětů, ošacení nebo nábytku - tedy všeho a všech, kdo se v blízkosti tohoto očistného dýmu v daném okamžiku zdržují. Místo toho navyšuje energie pozitivní a váš prostor naplní poklidnou atmosférou.

U domorodých šamanů je černá šalvěj obvyklou součástí očistných rituálů. Vykuřuje se také k zasvěcení, požehnání, uctění Matky Země a ke slavnostním ceremoniím. Mění stav vědomí a umožní vám navázat spojení s božským vedením. Povzbuzuje vize, věštění, astrální cestování a živé sny. Vykuřujete-li černou šalvějí před spaním, zajistíte si příjemné snění a klidný spánek po celou noc. Je to mocná bylina vnitřního léčení, uzdravení a introspekce. Ochraňuje mysl a otevírá šestou čakru (třetí oko).

Je skvělou bylinkou pro všechny, kdo nemůžou pro příval myšlenek usnout! Ulevuje též od bolesti hlavy způsobenou emocionálním napětím, starostmi nebo rozrušením. Rostlina obsahuje aromatické silice, které působí proti bolesti. Zklidňuje myšlenkové pochody, přináší hluboký pocit vnitřního štěstí, spokojenosti, klidu a harmonie.

Usušený svazek můžete také zavěsit na vchodové dveře - bude tak vašemu příbytku a rodině poskytovat setrvalou ochranu. Černá šalvěj má i velmi silné antivirotické a dezinfekční účinky. Vědecké studie dokonce prokázaly, že 94 % škodlivých bakterií v místnosti bylo po vykouření této bylinky zcela odbouráno!

Sušený svazek můžete rozdělat a jeho listy si přidat do koupele pro zklidnění bolavých svalů, unavených nohou, bolestí hlavy nebo napětí.

Černá šalvěj je zasvěcená řecké bohyni lovu, měsíce a cudnosti Artemis. Posiluje ženský princip a plodnost.

  • Naše šamanské vykuřovací svazky jsou velmi kvalitní a čisté, pocházející z ekologického pěstitelství, byliny jsou chemicky neošetřené, ručně a láskyplně sbírané a volně sušené na slunci.
  • Vykuřovací svazek je ručně svázaný ze sušené rostliny Salvia mellifera, nízkého dlouhověkého, poloopadavého keře z čeledi šalvějovitých, přirozeně rostoucího na pobřeží Mexika a v Jižní Kalifornii. Má velmi atraktivní zelené listy a kvete drobnými modrofialovými až levandulovými kvítky s velmi výraznou aromatickou vůní.

Vykuřování:

Šamanské svazky můžete vykuřovat velmi snadno a jednoduše - stačí je jen na jednom konci zapálit, sfouknout a pohybem ruky rozdmýchávat dým kolem sebe a do okolního prostoru, dále je můžete pálit na uhlíku, ve vykuřovacích píckách, v kadidelnici, v miskách na šamanské svazky, v mušli, nebo přidávat do směsí  - dle vašeho vlastního uvážení. Dobře účinkuje ve směsích s bílou, růžovou a černou šalvějí, Palem Santem, rozmarýnem, jalovcem, černým kopálem, levandulí a dračí krví.  

Ať už vykuřujete prostory, předměty nebo osoby rozdmýchávejte vonný kouř pohybem ruky do čtyř světových stran - dosáhnete tak nejlepších léčebných a očistných účinků. Sever, jih, východ a západ představují čtyři živly a silného strážce duchů zvířat, které takto povoláte na pomoc.

  • Směr severu představuje Bílého buvola a prvek Země. Přináší ochranu a uzemnění, dává poznání života, smrti a znovuzrození.
  • Jih zastupuje kojota a prvek vody. Přináší chytrost a moudrost, ovládá emoce.
  • Východ symbolizuje orla a prvek vzduchu. Přináší prozíravost, inspiraci, ochranu, vyjasnění a vhled.
  • Západ pak patří medvědovi a prvku ohně. Přináší sílu, statečnost, odvahu, odhodlání a novou energii.

Vykuřujte šamanskými svazky, abyste odstranili negativní energie a přilákali energie dobré, doplnili životní sílu, prohloubili své vědomí a podpořili radost a uzdravení!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací svazky
Délka: 10-11cm
Latinský název: Salvia mellifera
Užití: Duchovní, Klidný spánek, Ochrana, Silná očista, Štěstí a radost
Váha: 20-24 g
Vůně: aromatická, dřevitá, kořeněná, nasládlá, svěží, tabáková
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: