Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu BLÍŽENCI

119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Skladem

Vykuřovací směs Blíženci z naší kolekce Znamení zvěrokruhu posiluje pozitivní vlastnosti tohoto znamení. Směsí Blíženci vykuřujte vždy, když potřebujete povzbudit vaší zvídavost, inteligenci a zlepšit komunikační schopnosti. Příjemně svěží, vzdušná vůně s výrazně energetizujícími a zároveň uklidňujícími účinky pro tělo, duši, mysl i emoce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pečlivě a s láskou míchané originální vykuřovací směsi z kolekce vykuřovadel ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU jsme pro vás navrhli na základě našich dlouholetých poznatků a v souladu s lunárními cykly, tak aby jejich vůně i magické účinky, co nejlépe vystihovaly charakter jednotlivých znamení.

Pouhé přemýšlení o vašich cílech za pomocí pálení a vykuřování vhodných vonných směsí je nejlepším způsobem, jak své cíle a záměry můžete rychle projevit. Ingredience, které do směsí vybíráme, jsou energeticky velmi mocné, komunikují s vaší duší a dodávají správnou sílu vašim rituálům. Každou směs nabíjíme na našem oltáři během vhodné měsíční fáze. Směsi znamení zvěrokruhu vám pomáhají posílit pozitivní vlastnosti každého jednotlivého znamení.

Vybírejte si směs podle vašeho vlastního znamení zrození, ale i ze směsí dalších znamení, jejichž kvality chcete získat. Můžete je vykuřovat jako součást vaší magické práce, nebo kdykoliv potřebujete přidat kouzlo do vzduchu.

Nechte vonný dým, aby vás obklopil a zahalil svou pozitivní a silnou energií!

BLÍŽENCI (GEMINI)

22. květen -- 21. červen

Element: Vzduch

Planeta: Merkur

Den: středa, číslo: 5

Kvality: pozitivní, extrovertní a základní znamení

Polarita: aktivní, jangová, mužská

Barvy: světle zelená, béžová, písková, fialová, bílá, černá

Kameny: achát, ametyst, citrín, měsíční kámen, obsidián, obrázkový jaspis a dalmatin, tyrkys

Když Slunce vstoupí do znamení Blíženců, vstupujeme do tzv. mezifáze -- mezi jarem a létem. V tomto období vyvádějí zvířata svá mláďata, učí je novým poznatkům a způsobům přežití. Blíženci jsou symbolem učení a radosti z objevování nekonečně vzrušujícího vesmíru, plného nečekaných možností. Mívají sklon vnímat život jako dobrodružné hřiště. Učení nesměřují k žádným konkrétním účelům, jako je získání dobře placené práce, ale jako vzrušující úsilí samo o sobě. Mají přirozeně zájem o vše možné, kde se mohou něco nového naučit a vnímat.

Lidé, narození pod znamením Blíženců mají přizpůsobivou a inovativní povahu. Zvědavě sledují své cíle, jsou komunikativní, společenští, talentovaní, brilantní, dobře informovaní a pohotoví.

Symbolem Blíženců jsou dvojčata z řecké mytologie Kastor a Pollux -- napůl božská, napůl smrtelná a tyto dvě části mohou být v hlubokém konfliktu. Božská část letí vysoko, touží a sní, ale smrtelné dvojče jí táhne zpět na zem a navrací do reality. Proto se zrozenci v tomto znamení projevují určitou dualitou, proměnlivostí a někdy i rozpolceností.

Blíženci jsou vtipní, nápadití, přátelští, je s nimi plno zábavy a vzrušení. Mají dobré jazykové schopnosti a lehce navazují nové vztahy. Konverzace s nimi není nikdy nudná. Ale protože jsou přelétaví a zajímá je tolik věcí a dění najednou, nejdou většinou více do hloubky. Jejich neklid a netrpělivost jim nedovoluje se zastavit a seriózně studovat, či prohlubovat své znalosti. Zůstávají spíše na povrchu a málokdy se na něco přímo specializují. Staré myšlenky a nápady rychlé opouští, protože mají nové a lepší.

Slabiny: Blíženci trpí častými výkyvy nálad. Dobrou náladu, nadšení a optimismus rychle střídají chmury a deprese. Vnitřně bývají nervózní a nespokojení, jako by jim vždy něco scházelo, ale nedokážou pojmenovat, co. Pokud je jejich energie zablokovaná, mohou zneužívat svůj dar komunikace a šířit pomluvy i drby. Jsou lakomí, přelétaví, nezodpovědní, nespolehliví a nevyzpytatelní. Nejsou schopní přiznat chybu. Využijí-li však pozitivní energii Merkuru a Slunce, které opětovně zapálí jejich kreativní myšlení, podaří se jim více se soustředit, zakotvit a spojit aktivní i pasivní postoj k životu.

Užití vykuřovací směsi Blíženci:

Merkur: všestrannost, komunikace, porozumění, pohotovost, pečlivost, mladistvost, vtipnost, flexibilita, věštění

Vzduch: zvídavost, nové nápady, koncepty, myšlenky, rozum, inteligence, znalosti, mentální síly, vizualizace, soustředění, psaní

Doplňkové parametry

Kategorie: Znamení zvěrokruhu
Užití: Kreativita, Posílení, Prosperita, Sebevědomí
Váha: 20 g
Vůně: citrusová, harmonizující, svěží, uklidňující
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice
Složení: damara, mastix, meduňka, muškát, myrta aj.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: