Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu LEV

119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Skladem

Vykuřovací směs Lev z naší kolekce Znamení zvěrokruhu posiluje pozitivní vlastnosti tohoto znamení. Směsí Lev vykuřujte pro posílení životní energie, lásky, sebejistoty a romantiky. Líbezná, podmanivě sladká a prohřívající vůně vnáší světlo, radost, hravost a uvolněnost do vašeho života.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pečlivě a s láskou míchané originální vykuřovací směsi z kolekce vykuřovadel ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU jsme pro vás navrhli na základě našich dlouholetých poznatků a v souladu s lunárními cykly, tak aby jejich vůně i magické účinky, co nejlépe vystihovaly charakter jednotlivých znamení.

Pouhé přemýšlení o vašich cílech za pomocí pálení a vykuřování vhodných vonných směsí je nejlepším způsobem, jak své cíle a záměry můžete rychle projevit. Ingredience, které do směsí vybíráme, jsou energeticky velmi mocné, komunikují s vaší duší a dodávají správnou sílu vašim rituálům. Každou směs nabíjíme na našem oltáři během vhodné měsíční fáze. Směsi znamení zvěrokruhu vám pomáhají posílit pozitivní vlastnosti každého jednotlivého znamení.

Vybírejte si směs podle vašeho vlastního znamení zrození, ale i ze směsí dalších znamení, jejichž kvality chcete získat. Můžete je vykuřovat jako součást vaší magické práce, nebo kdykoliv potřebujete přidat kouzlo do vzduchu.

Nechte vonný dým, aby vás obklopil a zahalil svou pozitivní a silnou energií!

LEV (LEO)

22. červenec -- 23. srpen

Element: Oheň

Planeta: Slunce

Den: neděle, číslo: 1

Kvality: pozitivní, extrovertní a pevné znamení

Polarita: aktivní, jangová, mužská

Barvy: zářivé a oslňující, karmínově červená, žlutá, oranžová, zlatá, bílá

Kameny: olivín, diamant, karneol, rubín, citrín, jantar, beryl, křišťál, topaz

Když Slunce vstoupí do znamení Lva, horké léto je v plném proudu. Příroda začíná přinášet své sladké plody a dlouhé letní dny plné slunce a tepla zvou ke hře a odpočinku. Lvi mají rádi hezký život, akce, zábavy, večírky, dobré jídlo a víno, luxusní auta i doplňky. Jsou velmi společenští a rádi se vyhřívají v paprscích slávy a štěstí.

Zrozenci ve znamení Lva jsou sebevědomí, vůdčí a reprezentativní. Milují romantiku, slávu, život, lesk, pozornost a potlesk davu. Rádi vítězí.

Lvi jsou silní a odvážní jedinci, které přitahují velké věci a projekty. Jsou tvořiví, nápadití i kreativní. Do každého podniku vstupují s ohnivým zápalem, inteligencí, cílevědomostí a vytrvalostí, které předurčují jeho úspěch. Mají příjemné a kultivované vystupování, vznešenost i důstojnost. Dbají na své pozitivní image přitažlivých a úspěšných osobností. Neradi se přizpůsobují druhým, nesnáší omezování a dlouhodobě podřízené postavení. Společenskost, organizační talent, láska a velkorysost patří k jejich přednostem. Ochotně pomáhají ostatním.

Slabiny: Lvi nesnáší nudu a nudné činnosti. Ty se vždy snaží přehodit na někoho jiného. Milují sami sebe a jsou závislí na chvále i obdivu. Potřebují hrát hlavní roli a jsou-li jejich energie zablokovány a jim se dobře nedaří, tak to většinou odnáší jejich rodina, kde se na sebe snaží za každou cenu strhnout pozornost v podobě dramatických a emočních výstupů. Chtějí vždy prožívat radost, proto se vyhýbají prohrám, krizím, ponížení a životním otřesům. Využijí-li však pozitivní energii Marsu, který jim poskytne neobyčejnou sílu a velikost, budou vzorem veselého, zářícího a srdečného člověka, který už jen svou přítomností pomáhá ostatním k chuti, síle a radosti do života.

Užití vykuřovací směsi Lev:

Slunce: čištění, seberealizace, tvořivost, kreativita, sebevědomí, komunikace, společenskost, radost, veselí, uvolněnost, hravost, velkorysost, loajálnost, důstojnost, vznešenost, elegance

Oheň :akce, síla, energie, vůle, vhled, iniciativa, odvaha, statečnost, zápal, nadšení, podnikání, úspěch, spolehlivost

Doplňkové parametry

Kategorie: Znamení zvěrokruhu
Užití: Kreativita, Posílení, Projasnění, Prosperita, Sebevědomí
Váha: 20 g
Vůně: ohnivá, prohřívající, sladká, zářivá
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice
Složení: benzoe, kadidlo, červený santal, skořice, myrha, andělika aj.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: