Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu VÁHY

119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Skladem

Magická vykuřovací směs Váhy z naší kolekce Znamení zvěrokruhu posiluje pozitivní vlastnosti tohoto znamení. Směsí Váhy vykuřujte pro posílení lásky, sebejistoty, kreativity, spravedlnosti a rovnováhy. Svěží a vzdušné tóny bílého kopálu umocňují příjemně sladké a vášnivé noty ohnivého santalu, květů růží a benzoe. Použijte toto kadidlo pro jakékoli kouzlo spojené se vztahy. Skvěle čistí energie po hádkách a napětí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pečlivě a s láskou míchané originální vykuřovací směsi z kolekce vykuřovadel ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU jsme pro vás navrhli na základě našich dlouholetých poznatků a v souladu s lunárními cykly, tak aby jejich vůně i magické účinky, co nejlépe vystihovaly charakter jednotlivých znamení.

Pouhé přemýšlení o vašich cílech za pomocí pálení a vykuřování vhodných vonných směsí je nejlepším způsobem, jak své cíle a záměry můžete rychle projevit. Ingredience, které do směsí vybíráme, jsou energeticky velmi mocné, komunikují s vaší duší a dodávají správnou sílu vašim rituálům. Každou směs nabíjíme na našem oltáři během vhodné měsíční fáze. Směsi znamení zvěrokruhu vám pomáhají posílit pozitivní vlastnosti každého jednotlivého znamení.

Vybírejte si směs podle vašeho vlastního znamení zrození, ale i ze směsí dalších znamení, jejichž kvality chcete získat. Můžete je vykuřovat jako součást vaší magické práce, nebo kdykoliv potřebujete přidat kouzlo do vzduchu.

Nechte vonný dým, aby vás obklopil a zahalil svou pozitivní a silnou energií!

VÁHY (LIBRA)

23. září -- 23. října

Element: Vzduch

Planeta: Venuše

Den: pátek, číslo: 6

Kvality: pozitivní, extrovertní a základní znamení

Polarita: aktivní, jangová, mužská

Barvy: růžová, bílá, béžová, světle žlutá, zelená, šedá, černá

Kameny: růženín, olivín, lapis lazuli, opál, měsíční kámen, jadeit, ametyst, růžový turmalín, rodochrozit, rodonit  

Když Slunce vstoupí do znamení Vah, dosáhli jsme podzimní rovnodennosti - noc a den jsou v dokonalé rovnováze. Podzimní rovnodennost startuje astronomický podzim. Váhy jsou ztělesněním rovnováhy s citlivým okem pro vše disharmonické, co narušuje jejich smysl pro estetiku.

Zrozenci ve znamení Vah milují krásu, umění, design - od hudby, přes sochy, obrazy, až po architekturu - to vše je přirozeně zajímá, aby se mohly cítit příjemně a šťastně. Žádné jiné znamení neoplývá takovým šarmem a společenskostí, jako právě Váhy. Díky vládnoucí Venuši bravurně zvládají konverzaci s ostatními, jsou otevření, zdvořilí, mají vybrané chování a dokážou kolem sebe navodit příjemnou i uvolněnou atmosféru. Jsou mistry diplomacie a komunikace.

Váhy se zaměřují na dobro, pravdu, krásu a spravedlnost, které hledají ve všech oblastech svého života. Tím si způsobují mnohé potíže. Díky jejich potřebě vidět ve všem dokonalou rovnováhu si často idealizují svět kolem sebe. V důsledku toho zažívají četná životní zklamání, jak v lásce a vztazích, tak z nedokonalosti celého světa. Jejich životní tempo je proměnlivé a hledání ideální harmonie je pro ně přímo životní výzvou. Zima je pro ně příliš studená, léto příliš horké.

Slabiny: Váhy definuje jejich velká ješitnost, nesebejistota, strach z osamění a neustálá potřeba být „oblíbený“. Touží po náklonnosti a kvůli tomu se snaží dělat vše dobře, aby někoho neurazily a neztratily. Neumějí říkat NE a slibují více, než mohou splnit. Snadno se druhým přizpůsobují, vyhýbají se hádkám, konfliktním situacím a bývají nerozhodné. Jakmile na ně někdo tlačí s rozhodnutím, znervózní, nekonečně dlouho věc zvažují a nakonec můžou dospět k iracionálnímu kompromisu, který neprospívá žádné straně. Využijí-li však pozitivní energii Saturnu, který jim pomůže překonat jejich idealismus a vrozenou plachost, budou se cítit chráněné, bezpečné a spokojené sami se sebou, aniž by k tomu potřebovaly druhé.

Užití vykuřovací směsi Váhy:

Venuše: láska, soucit, krása, něžnost, smyslnost, vášeň, dávání a přijímání, prosperita, otevření srdeční čakry 

Vzduch: nápady, koncepty, myšlenky, vědomosti, mentální síla, porozumění, tvořivost, kreativita, inspirace, vizualizace, meditace

Doplňkové parametry

Kategorie: Znamení zvěrokruhu
Užití: Harmonizace, Posílení, Pro lásku, Štěstí a radost
Váha: 20 g
Vůně: lehká, pižmová, svěží, vanilková
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice
Složení: bílý kopál, benzoe, tonka, růže, santal, pižmo aj.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: