Růženín Namíbie tromlovaný XL

45 Kč 37,19 Kč bez DPH
Skladem

Růženín je krásný polodrahokam, kterým můžete dodat svému životu potřebnou energii a harmonii. Jeho jemná růžová barva a skvělá vlastnost pomáhat otevírat srdce vám umožní vstoupit do světa lásky a spokojeného života. Je nejen univerzálním symbolem lásky, ale také romantiky, štěstí a harmonie. Jedná se o růžovou odrůdu křemene v odstínech od velmi světlé růžové po sytě růžovou. Africké růženíny jsou oproti brazilským růženínům čirejší a ve vyšší kvalitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růženín byl v lidovém léčitelství a magii využíván po tisíce let kvůli svým pozitivním vlastnostem. Naši předkové věřili, že je kamenem "srdce", a že dokáže probudit samotného Ducha lásky, který přebývá ve všech duších. Považovali ho za kámen lásky a harmonie, který může pomoci odstranit negativitu a vyvolávat pocity hlubokého klidu a míru. Navíc se mu připisují účinky na snižování stresu a napětí a tím přispívá k uvolnění a uklidnění mysli.

Tento kámen je ideální pro lidi, kteří hledají rovnováhu mezi emocionální stabilitou a citlivostí. Je také skvělý pro ty z vás, kdo chcete posílit své vztahy a komunikaci s ostatními. Při meditaci s růženínem se můžete naučit dávat a přijímat lásku beze strachu a nacházet spokojenost, která je naší nejpravdivější přirozeností.

Slovy psychologa a filosofa Ericha Fromma, které vás mohou inspirovat k použití růženínu: „Nezralá láska říká, že tě miluji, protože tě potřebuji. Zralá láska říká, že tě potřebuji, protože tě miluji."

Vyzkoušejte růženín a přineste si do svého života více lásky, harmonie a klidu. S jeho pomocí můžete objevit novou úroveň emocionálního naplnění a životní spokojenosti. Vždyť co je mocnější než láska?

V lidovém léčitelství se o využití údajných účinků růženínů na lidský organismus a psychiku uvádějí následující informace:

 • v magický rituálech pro přitahování čisté nepodmíněné lásky (jak lásky nové, tak lásky do stávajících vztahů a sebelásky)
 • řůženín vyměněný mezi rodinou a přáteli prý vytváří energetické pouto stejně pevné jako pokrevní pouta
 • uklidnění, vyrovnání emocí, zbavení smutku a citové bolesti
 • odstranění negativní energie a nahrazení jí energií božské lásky
 • nalezení soucitu, odpuštění a posílení sebevědomí
 • přijetí nezbytných změn
 • udržení krásy, romantiky, štěstí a míru v našich životech
 • laskavost a soucit
 • láska k bližním
 • zlepšení mezilidských vztahů
 • psychosomatické potíže, potlačené emocemi
 • na fyzické úrovni: elixír, tonikum, krása, mládí, krevní oběh, těhotenský talisman, neplodnost, pohlavní orgány, detoxikace, hrudník, plíce, citové rozrušení, klidný spánek

Znamení zvěrokruhu: Býk, Váhy

Energie: láska, vztahy, přátelství, romantika, něha, jemnost, citlivost, ochrana, laskavost, soucit, odpuštění, pokora, krása, stěstí, klid, mír, harmonie, meditace

Element: Voda

Planeta: Venuše

Numerologie: vibruje s číslem 7

Čakra: srdeční

Vůně a vykuřování: růženín skvěle rezonuje s kadidlem, myrhou, styraxem, Palem Santem, růží, černou a modrou šalvějí, santalovým dřevem, cedrem a Yerba Santa. Ovoníte-li kamínek jejich dýmem, znásobíte a posílíte jeho energetické vibrace o energie vybraného vykuřovadla.

Čištění a nabíjení: Abyste plně využili jeho energetické vlastnosti, nezapomínejte kámen pravidelně čistit a nabíjet. Nejúčinnějším a nejbezpečnějším čištěním drahých kamenů je metoda vykuřování. Kámen lze také zakopat na 24 hodin do čisté země. Nabíjet ho můžete slunečním světlem nebo na křišťálové či ametystové geodě.

 Náš tip: Dle dochovaných pramenů se zdá, že tento krásný růžový krystal bývá rád „blízko“ svému majiteli. Tímto způsobem může důvěrně interagovat s vaším aurickým polem (přemýšlejte o něm, jako když se přitulíte k dobrému příteli) a chránit tak vaší srdeční čakru.

Upozornění:

Berte prosím na vědomí, že každý minerál je naprosto jedinečný, a proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit velikostí, tvarem, zabarvením i kresbou, což jsou přirozené znaky, které představují jejich originalitu. Pamatujte, že použití kamenů a minerálů nenahrazuje klasickou lékařskou péči, lékařské ošetření ani jinou odbornou péči.

Popis údajných vlastností kamene, které se netýkají jeho chemických a fyzikálních vlastností, je uveden na základě obecně šířených a obecně dostupných informací o tradičním lidovém využití kamene, jež nejsou vědou ověřeny, a proto není návrhem na uzavření kupní smlouvy dle zákona 89/2012 Sb.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tromlované kameny
Velikost: 2 x 3 cm
Země původu: Namíbie
Barva: růžová
Vhodné pro: lásku, krásu, romantiku, mládí, vztahy, štěstí, spokojenost
Vykuřování: styrax, kadidlo, myrha, Palo Santo, růže, santalové dřevo, směs láska

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: