Styrax kůra 20g

116 Kč 95,87 Kč bez DPH
Skladem

Kůra ze Styraxu vydává při vykuřování mimořádnou, sladce vanilkovou vůní s výraznými a blahodárnými, uklidňujícími účinky na lidskou psychiku. Je prvním pomocníkem při všech stavech citového a emocionálního vypětí, traumatech, šocích, rozrušení, stresech a úzkostech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Styraxová kůra vydává při vykuřování mimořádně příjemnou, sladce intenzivní a balzamickou vůni, s vanilkovými a exoticky květinovými podtóny - díky nádherným aromatickým vlastnostem byla již od dob starověké Mezopotánie ceněna egyptskými obchodníky, jako vzácná komodita. Dodnes patří éterický olej ze Styraxu mezi hlavní vonné substance, s oblibou používáné v luxusní parfumerii.

Styrax je velký opadavý keř, nebo malý strom s drobnými bílými kvítky omamné vůně. Patří do skupiny rodu styračovitých, rostoucích převážně v tropických oblastech Jihovýchodní Asie.

Latinský název: Styrax officinalis

Při vykuřování vydává příjemnou energii, která zahřívá duši, zklidňuje mysl, zahání negativní myšlenky a energie. Přivede vás do láskyplné a romantické nálady, plné harmonie. Zkuste si zapálit Styrax před romantickou schůzkou - jeho vůně může učinit skutečné zázraky.

Vykuřování Styraxu:

  • pro relaxaci, uvolnění a rovnováhu
  • zmírňuje deprese, má sedativní povahu a napomáhá při zvládání smutku
  • navodí Vám pocit hlubokého klidu a míru
  • lehce afrodiziakální - přitahuje lásku a prohlubuje smyslnost
  • od pradávna je styrax považován za magické vykuřovadlo se silnými ochrannými účinky před zlem a negativitou
  • jeho výrazně teplá, ženská a květinová vůně napomáhá ženám lépe zvládat premenstruační syndrom, zlepšuje spánek, posiluje intuici a tvořivost, zvyšuje odvahu a sebevědomí

Styrax se pojí se znamením zvěrokruhu Ryby, Lev, Vodnář, elementem vody, Sluncem i Měsícem, s plenatami Mars a Neptun a bohyněmi lásky - Venuší, Afroditou, i egyptskou Mut. 

Náš tip

Styrax se dobře kombinuje ve směsích s benzoe, borovicí, labdanem, galbanem, jalovcem, skořicí a růží.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: