Kadidelnice miska keramická NAVY

179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Skladem

Krásná, malá keramická mistička v japonském stylu pro pohodlné vykuřování všech druhů kadidel, vonných směsí a františků. Tak vzdušná, jednoduchá a nadčasová. Okouzlí vám svým moderním kónickým tvarem a čistými harmonickými liniemi. Elegantní miska v Navy provedení je velice oblíbeným základním modelem mezi kadidelnicemi. Poslouží vám nejen jako praktický pomocník při očistě a provonění interiéru, ale i jako vkusný designový doplněk, který můžete využít i k jiným účelům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Již od dob starověku je obřad vykuřování vzácných vonných substancí (pryskyřic, bylinek, dřev a vonných směsí) každodenní součástí obyvatel celého světa.

Vykuřuje se pro posílení náboženských obřadů, slavnostních ceremonií, pro léčení, očistu a ochranu prostor. V Orientu, domově vzácného kadidla a myrhy, se k vykuřování používají honosné nádoby - kadidelnice, které jsou vyráběny s maximální péčí, důrazem na kvalitu a estetičnost.

Moderní minimalismus je svým uměleckým směrem zaměřen na pohodlné bydlení ve vkusném prostředí s minimem věcí kolem sebe. Zaměřuje se na originální interiérové prvky, které vás na první pohled zaujmou svou originalitou, nadčasovým a elegantním designem, praktickou funkčností a jednoduchými liniemi. Efektní minimalistické kadidelnice vnesou do vašich interiérů pocity čistoty, útulnosti a vzdušnosti.

  • vykuřovací mistička/kadidelnice z keramiky v matně černé barvě
  • v jednoduchém, nadčasovém a elegantním japonském stylu
  • na horním okraji zdobená širokým zlatým lemem
  • určená k vykuřování za pomocí písku a uhlíku
  • snadná a rychlá manipulace, vhodná i pro začátečníky
  • pro čištění a provonění všech interiérů i exteriérů, osob, předmětů, domovů, kanceláří, obchodů, wellness center apod.
  • kadidelnice je působivým dekorativním prvkem, který ozdobí a prozáří každý prostor
  • miska je dodávána v atraktivním dárkovém balení, proto poslouží jako krásný dárek pro vaše blízké, se kterým vždycky zabodujete!

Návod k použití: Mističku naplňte pískem a postavte na rovný nehořlavý povrch. Nyní můžete použít buď vonný jehlánek (františek), nebo libovolnou vonnou substanci dle vašeho výběru (kadidlo, pryskyřice, bylinky, vonná dřeva, směsi, bakhoory apod.). Vykuřujete-li jehlánek, stačí ho zapálený postavit přímo na izolační vrstvu písku. Pro klasické vykuřování na samozápalném uhlíku uchopte opatrně (ideálně do kleští) vykuřovací uhlík a zapalte ho. Nechte jej celý rozžhavit a položte ho na písek v kadidelnici. Nyní lžičkou položte na uhlík zvolenou pryskyřici, vykuřovací směs, bylinku či dřevo. Vámi zvolenou vonnou substanci doplňujte v průběhu dle potřeby. Nenechávejte hořet bez dozoru!

Uvolněte se a vychutnejte si váš posvátný vonný obřad!

Doplňkové parametry

Kategorie: Keramické kadidelnice
Barva: modrá
Materiál: keramika
Průměr: 10 cm
Váha: 123 g
Výška: 5 cm
Vhodné pro: všechny druhy vykuřovadel, pryskyřice, dřeva, kužílky, vonné tyčinky
Vykuřování: na písku a uhlíku + na vonné tyčinky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: