Řecké chrámové kadidlo ANDĚL STRÁŽNÝ vykuřovadlo

94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem

Řecké chrámové kadidlo, je exkluzivní vykuřovací směs prvotřídního kadidla nejvyšší kvality. Ručně vyráběné mnichy na ostrově Athos dle starých a tradičních postupů. Kadidlo Anděl strážný se vyznačuje ovocně citrusovou, příjemně nasládlou a kořeněnou vůní dokonalé čistoty a lásky. Spojí vás se světem andělů, přinese vám jejich ochranu, pomoc, podporu a požehnání. Dodá vám pocity bezpečí, jistoty a sebedůvěry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplo, slunce, bílé písčité pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla.

Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde.

Řecké chrámové kadidlo Anděl strážný: 

  • příjemně lehká vůně se vyznačuje nasládlým ovocným aroma a svěžích citrusových plodů, orientálním kořením, s balzamickým podtónem exotického kadidla
  • navozuje spojení se světem andělů, s vaším Andělem strážným - osobním strážcem a ochráncem, který vám každodenně poskytuje svou laskavou náruč, zahrnuje vás láskou, něhou, péčí a dodává vám pocit bezpečí, pocit toho, že na světě nejste sami, ale že je váš anděl stále s vámi - v každém, i tom nejtěžším okamžiku
  • provází vás vaší životní cestou, směruje, podporuje, pomáhá, léčí a ochraňujte. Vykuřováním této skvělé směsi se, se svým andělem strážným dokonale propojíte a bude vnímat jeho ochrannou ruku ve své auře.
  • ochrana, pomoc, podpora, léčení, bezpečí, nová chuť do života a životní síla, posiluje, pomáhá
     

Přednosti řeckých chrámových kadidel: 

  • Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.
  • Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nichž každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí. 
  • Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata. 
  • I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip

K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: