ANDĚL KVĚTIN energetický obrázek

39 Kč 32,23 Kč bez DPH
Skladem

Energetický a harmonizační obrázek Anděl květin - růží, 11 x 16 cm. Anděl růží bude čistit vaše energetická pole, bude vás učit lásce a přinášet vám pocity krásy a sounáležitosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetický a harmonizační obrázek Anděl růží. Anděl růží bude čistit vaše energetická pole, bude vás učit lásce a přinášet vám pocity krásy a sounáležitosti. Užijte si nádherné vibrace tohoto obrázku, který vnese lásku a světlo do vašeho života. Budete se cítit chráněni a posíleni v každodenním životě.

Harmonizační a léčivé energetické obrázky vás naplní pozitivní energií. Stačí jediný pohled na energetický obrázek a hned se budete cítit lépe, radostněji. Energetické obrázky působí na zdraví a psychiku každého jedince. Připisují se jim léčivé účinky.

 

Naše energetické obrázky, v podobě lesklých kartiček pohlednicového formátu, jsou reprodukcí speciálně pro nás vytvořených, originálních obrazů od paní Jiřinky - Dahlie, která se malbou těchto obrázků zabývá již řadu let a patří mezi přední české umělce, kteří při své tvorbě využívají techniku automatické kresby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Energetické obrázky
Velikost: 11 x 16 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: