ANDĚL LÁSKY energetický obrázek

39 Kč 32,23 Kč bez DPH
Skladem

Energetický a harmonizační obrázek Anděl lásky, 11 x 16 cm. Anděl lásky otevře vaše srdce a bude ho léčit skrze lásku k Bohu. Poskytne vám podporu a láskyplnou energii v každé situaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetický a harmonizační obrázek Anděl lásky. Anděl lásky otevře vaše srdce, bude ho léčit skrze lásku k Bohu, poskytne vám podporu a láskyplnou energii v každé situaci. Užijte si nádherné vibrace tohoto obrázku, který vnese lásku a světlo do vašeho života. Budete se cítit chráněni a posíleni v každodenním životě.

Harmonizační a léčivé energetické obrázky vás naplní pozitivní energií. Stačí jediný pohled na energetický obrázek a hned se budete cítit lépe, radostněji. Energetické obrázky působí na zdraví a psychiku každého jedince. Připisují se jim léčivé účinky.

 

Naše energetické obrázky, v podobě lesklých kartiček pohlednicového formátu, jsou reprodukcí speciálně pro nás vytvořených, originálních obrazů od paní Jiřinky - Dahlie, která se malbou těchto obrázků zabývá již řadu let a patří mezi přední české umělce, kteří při své tvorbě využívají techniku automatické kresby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Energetické obrázky
Velikost: 11 x 16 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: