MANDALA ŽENSKOSTI energetický obrázek

39 Kč 32,23 Kč bez DPH
Skladem

Mandala ženskosti otevře vaše srdce lásce, včetně lásky k sobě samé. Pomůže vám najít vnitřní bohyni a spojit se s ní. Užívejte si své ženství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetický a harmonizační obrázek Mandala ženskosi. Vibrace tohoto meditačnío obrázku ve vás probudí energii ženskosti v její nejčistší podobě. Mandala ženskosti otevře vaše srdce lásce, včetně lásky k sobě samé. Pomůže vám najít vnitřní bohyni a spojit se s ní. Tím ve vás probudí schopnosti radovat se z toho, že jste žena a užívat si své ženství s láskou a naplno.

Harmonizační a léčivé energetické obrázky vás naplní pozitivní energií. Stačí jediný pohled na energetický obrázek a hned se budete cítit lépe, radostněji. Energetické obrázky působí na zdraví a psychiku každého jedince. Připisují se jim léčivé účinky.

 

Naše energetické obrázky, v podobě lesklých kartiček pohlednicového formátu, jsou reprodukcí speciálně pro nás vytvořených, originálních obrazů od paní Jiřinky - Dahlie, která se malbou těchto obrázků zabývá již řadu let a patří mezi přední české umělce, kteří při své tvorbě využívají techniku automatické kresby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Energetické obrázky
Velikost: 11 x 16 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: