Směs kadidel ARCHANDĚL GABRIEL 20g

119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Skladem

Kadidlová směs „Archanděl Gabriel“ je jednou ze dvou prvotřídních vůní z kolekce Archandělů. Kompozici dominují výrazné a pikantní akordy vzácné myrhy, které spolu s balzamickým kadidlem naplní vaši atmosféru bohatou a vznešenou vůní posvátnosti, duchovnosti a oddanosti. Skvěle se hodí ke všem meditacím, modlitbám, děkovnému, obřadnému a večernímu vykuřování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gabriel je silný a mocný Archanděl, jehož jméno znamená „Boží síla“. Má zářivé modré až fialové světlo, je vládcem vody a jeho energie je úzce spjata s energií Panny Marie. Symbolizuje lásku, čistotu, děti, rodinu, upřímnost a otevřenost. Jeho posláním je být vaším duchovním poradcem a rád vám pomůže ve všech obtížných životních situacích. Prostřednictvím této vonné směsi ho můžete kdykoliv požádat o pomoc.

Chrámové vonné směsi jsou ručně vyráběny mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají nejlepší druhy prvotřídních kadidel z Eritreje a Ománu, které se míchají se 100 % esenciálními oleji vysoké kvality a dobarvují se přírodními minerálními barvivy. Každá ze směsí vychází z prapůvodních a tajných receptur, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Směs kadidel Archanděl Gabriel:

  • při vykuřování vydává plnou a bohatou, ušlechtilou vůní s výrazně pikantními, sladce kořeněnými tóny vzácné myrhy a kadidla
  • zlaté a modro fialové kadidlo se vyznačuje uklidňujícími, hojivými a balzamickými účinky na tělo, duši, mysl i emoce
  • krásně provoní, očistí a ochrání váš prostor a navodí pocity uvolněnosti a posvátnosti
  • kadidlové směsi jsou dobarvovány přírodními minerálními barvivy -- micou a každá jednotlivá barva příznivě působí na vaše energetická centra -- čakry.
  • účinky: láska, děti, čistota, rodina, ochrana, meditace, uvolnění, intuice, tvořivost, sebevědomí, síla, vytvalost, povzbuzení, spravedlnost

Náš tip

Vonné směsi se ideálně hodí ke každodennímiu pozvolnému čištění a provonění vás i vašich prostor.  K dosažení nejlepšího vonného efektu je vykuřujte v elektrických kadidelnicích a vykuřovacích píckách - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Pokud spalujete na uhlíku, pak je dobré používat plátky mica a rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi z pryskyřic
Užití: Kreativita, Ochrana, Posílení, Silná očista
Váha: 20 g
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: