ŽLUTÉ KADIDLO směs kadidel 20g

109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Skladem

Žluté kadidlo vydává čistý kouř svěží a jemné vůně, nesoucí příjemně nasládlé květinové aroma, rozptýlené klasickými balzamickými tóny nejlepších druhů arabských kadidel. Vůně je lehká, vzdušná, doplněná o citrusovou damaru a sicilský bergamot. Hedvábné měkkosti dodává této okouzlující vykuřovací směsi exotická vanilka a mandlové benzoe. Vykuřujte pro osvěžení těla, duše, mysli, atmosféry i prostoru. Krásné vykuřovadlo vhodné na léto!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chrámové vonné směsi jsou ručně vyráběny mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají nejlepší druhy prvotřídních kadidel z Eritreje a Ománu, které se míchají se 100 % esenciálními oleji vysoké kvality a dobarvují se přírodními minerálními barvivy. Každá ze směsí vychází z prapůvodních a tajných receptur, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Žluté kadidlo - směs kadidel:

  • při vykuřování vydává lehkou a vzdušnou vůni plnou projasňujících, osvěžujících a balzamických akordů. Skvěle namíchaná směs vás potěší okouzlující a harmanozační vůní jemných exotických květů, s výrazným citrusovým nádechem sluníčkové damary a zelených tónů sicilského bergamotu. Základ tvoří vanilkové benzoe.
  • má výrazné projasňující, čistící, relaxační, hojivé a zklidňující účinky
  • osvěžuje tělo, duši, ducha a mysl
  • odstraňuje stres a negativní myšlenky a vnáší světlo, štěstí, radost i úspěch do vašeho života
  • skvěle se hodí pro každodenní i slavnostní a obřadné vykuřování
  • vykuřuje se také za účelem zajištění prosperity všech nových a stávajících projektů
  • krásně provoní, očistí a ochrání váš prostor a navodí pocity uvolněnosti a blaženosti
  • kadidlové směsi jsou dobarvovány přírodními minerálními barvivy -- micou a každá jednotlivá barva příznivě působí na vaše energetická centra -- čakry.
  • účinky: očista a ochrana, pozitivní energie, světlo, naděje, teplo, životní síla, elán, vitalita, štěstí, radost, spokojenost, hojnost, úspěch, prosperita, sebedůvěra, meditace, uvolnění, uklidnění, láska, rodina, děti, vztahy

Náš tip

Vonné směsi se ideálně hodí ke každodennímiu pozvolnému čištění a provonění vás i vašich prostor.  K dosažení nejlepšího vonného efektu je vykuřujte v elektrických kadidelnicích a vykuřovacích píckách - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Pokud spalujete na uhlíku, pak je dobré používat plátky mica a rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi z pryskyřic
Užití: Harmonizace, Meditace, Ochrana, Silná očista, Uvolnění, uklidnění
Váha: 20 g
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: