Směs kadidel VATIKÁN 20g

119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Skladem

Vatikán je příjemně svěží, lehká vonná směs různých druhů čistých kadidel. Zvláštní aroma této vykuřovací směsi vychází ze starých klášterních receptur a její síla spočívá ve vysoké schopnosti očisty prostorů od všech negativních energií a ve složení tajných přísad esenciálních olejů, které mniši na ostrově Athos k její výrobě používají. Slabě kořeněná, typicky balzamická vůně kadidel sebou při vykuřování bere všechny negativní a patogenní energie a z vašeho domova učiní posvátně čistý chrám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chrámové vonné směsi jsou ručně vyráběny mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají nejlepší druhy prvotřídních kadidel z Eritreje a Ománu, které se míchají se 100 % esenciálními oleji vysoké kvality a dobarvují se přírodními minerálními barvivy. Každá ze směsí vychází z prapůvodních a tajných receptur, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Směs kadidel Vatikán:

  • při vykuřování vydává plnou a bohatou, balzamickou a sladce kořeněnou vůni prvotřídních kadidel a tajných přísad přírodních esenciálních olejů
  • její síla spočívá ve velmi silné schopnosti očistit vás i vaše prostory od všech negativních a patogenních energií
  • má povznášející účinek, posiluje duši i tělo
  • vyznačuje se uklidňujícími a hojivými účinky na vaši psychiku, tiší rozbouřené emoce
  • krásně provoní, očistí a ochrání váš prostor a navodí pocity uvolněnosti a posvátnosti
  • kadidlové směsi jsou dobarvovány přírodními minerálními barvivy -- micou a každá jednotlivá barva příznivě působí na vaše energetická centra -- čakry.
  • účinky: silné očista a ochrana, pozitivní energie, meditace, prosby, modlitby, obřady, rituály, dík Matce Zemi a Otci Stvořiteli, posvátné spojení s Bohem a Vyšším já, věštění, evokace, posílení duchovna a vědomí, rozvoj intuice, podpora veškeré magické práce

Náš tip

Vonné směsi se ideálně hodí ke každodennímiu pozvolnému čištění a provonění vás i vašich prostor.  K dosažení nejlepšího vonného efektu je vykuřujte v elektrických kadidelnicích a vykuřovacích píckách - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Pokud spalujete na uhlíku, pak je dobré používat plátky mica a rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi z pryskyřic
Užití: Duchovní, Meditace, Ochrana, Posílení, Silná očista, Uvolnění, uklidnění
Váha: 20 g
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: