Směs kadidel ARCHANDĚL MICHAEL 20g

119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Skladem

Kadidlová směs „Archanděl Michaell“ je jednou ze dvou prvotřídních vůní z kolekce Archandělů. Kompozici dominují orientální akordy smyslného bílého pižma, které se vyznačuje silnými léčivými, harmonizačními a afrodiziakálními účinky. Sladké tóny balzamického kadidla a santalového dřeva se postarají o vaše dokonalé uvolnění a odplaví všechen váš stres i napětí. A lehká vůně exotického ovoce osvěží vaší mysl, doplní životní sílu a nabije vás novou, pozitivní energii. Svěřte se do laskavé péče Archanděla Michaela!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Archanděl Michael je vůdcem archandělů a dohlíží na ži­vot nositelů světla. Jméno Michael znamená „Ten, jenž se podobá Bohu".  Je Archandělem světla a ohně, jeho barva je červená ve všech odstínech. Atributy archanděla Michaela jsou váhy, symbol spravedlnosti a meč, kterým likviduje temnotu a všechny špatné energie. Jeho hlavním úkolem je zbavovat zemi a její obyvatele toxinů spojených se strachem. Lidé, kteří si zajistí jeho spolupráci, se nazývají „nositelé světla," a Michael po nich žádá, aby se zabývali duchovním vyučováním nebo léčbou. Tématy, se kterými nám archanděl Michael pomáhá jsou: ego, strach, karma, víra, odvaha, životní síla a energie. Zbavuje nás strachu a dodává nám energii a sebedůvěru. Většinou k nám přichází ve snech a pomáhá nám vyléčit všechno zlé a negativní, myšlenky nebo skutky.

Chrámové vonné směsi jsou ručně vyráběny mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají nejlepší druhy prvotřídních kadidel z Eritreje a Ománu, které se míchají se 100 % esenciálními oleji vysoké kvality a dobarvují se přírodními minerálními barvivy. Každá ze směsí vychází z prapůvodních a tajných receptur, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Směs kadidel Archanděl Michael:

  • orientální, ohnivá, smyslná, posilující a energetizující! Tak se dá popsat vůně této jedinečné andělské kompozice, v níž dominují výrazné tóny afrodiziakálního bílého pižma, vzácných kadidel, sladkého santalového dřeva, kořeněného kardamomu, damašské růže a svěžího vetiveru s citrusovým bergamotem.
  • vůně, která vás na první nádech uzemní, odplaví všechny chmury, pomůže přijmout realitu a navede vás na správný životní směr
  • krásně provoní, očistí a ochrání váš prostor a navodí pocity bezpečí, klidu a míru
  • kadidlové směsi jsou dobarvovány přírodními minerálními barvivy -- micou a každá jednotlivá barva příznivě působí na vaše energetická centra -- čakry.
  • účinky: silná ochrana, vyčištění prostoru, odvaha, sebevědomí, věrnost a víra sami v sebe, energie a vitalita, přijetí reality, správný životní směr, nalezení smyslu života ve všech aspektech, motivace, seberealizace, sebepřijetí, uvolnění ducha i mysli, odbourání zlých a negativních emocí 

Zapálením této vonné směsi můžete přivolat Archanděla Michaela vždy, když se něčeho bojíte, nebo se cítíte zranění. Okamžitě se objeví, dodá vám odvahu a pocit bezpečí po fyzické i emocionální stránce. Pocítíe jeho bojovnou sílu, silnou ochranu a jeho hřejivou přítomnost. Michael nevyžaduje žádnou formální invokaci a přijde ke kaž­dému, kdo ho zavolá. Stačí, když si například pomyslíte:

„Archanděli Michaeli, přijď, prosím, ke mně. Potřebuji tvoji po­moc!"

Náš tip

Vonné směsi se ideálně hodí ke každodennímiu pozvolnému čištění a provonění vás i vašich prostor.  K dosažení nejlepšího vonného efektu je vykuřujte v elektrických kadidelnicích a vykuřovacích píckách - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Pokud spalujete na uhlíku, pak je dobré používat plátky mica a rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi z pryskyřic
Užití: Harmonizace, Léčení a uzdravení, Ochrana, Posílení, Uvolnění, uklidnění
Váha: 20 g
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: