ČERNÉ KADIDLO směs kadidel 20g

109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Skladem

Sladká, lehce okouzlující, balzamická vůně černého kadidla s nádechem mandlí, vanilky, styraxu a skořice je o něco silnější, než zlaté kadidlo. S touto dokonale vyváženou směsí prvotřídních kadidel bude každý váš den krásný a harmonický. Při vykuřování vydává příjemnou, velmi uklidňující vůni se silnými relaxačními a očistnými účinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chrámové vonné směsi jsou ručně vyráběny mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají nejlepší druhy prvotřídních kadidel z Eritreje a Ománu, které se míchají se 100 % esenciálními oleji vysoké kvality a dobarvují se přírodními minerálními barvivy. Každá ze směsí vychází z prapůvodních a tajných receptur, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Černé kadidlo - směs kadidel:

  • při vykuřování vydává velmi okouzlující a balzamickou vůni, ve které dominují tóny sladkých mandlí, vanilky, styraxu a nejlepších kadidel, Bohatosti a lehkosti jí dodává osvěžující myrha a dřevitý cedr.
  • má výrazné očistné, uklidňující, relaxační a harmonizační účinky
  • osvěžuje tělo, duši, ducha a mysl
  • odstraňuje stres a negativní myšlenky, vnáší světlo, štěstí, radost a lásku do vašeho života
  • skvěle se hodí pro každodenní večerní vykuřování
  • na konci rušného a vyčerpávajícího dne vám příjemný kouř odplaví všechny nahromaděné starosti, pročistí atmosféru a vy si užijete klidnou domácí atmosféru, plnou radosti a pohody
  • vykuřováním této směsi před spaním si zajistíte klidný a hluboký spánek
  • kadidlové směsi jsou dobarvovány přírodními minerálními barvivy -- micou a každá jednotlivá barva příznivě působí na vaše energetická centra -- čakry.
  • účinky: očista a ochrana, pozitivní energie, životní síla, elán, vitalita, štěstí, radost, spokojenost, sebedůvěra, meditace, uvolnění, uklidnění, láska, rodina, děti, vztahy, spánek

Náš tip

Vonné směsi se ideálně hodí ke každodennímiu pozvolnému čištění a provonění vás i vašich prostor.  K dosažení nejlepšího vonného efektu je vykuřujte v elektrických kadidelnicích a vykuřovacích píckách - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Pokud spalujete na uhlíku, pak je dobré používat plátky mica a rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi z pryskyřic
Užití: Harmonizace, Ochrana, Pro lásku, Štěstí a radost, Uvolnění, uklidnění
Váha: 20 g
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: