Řecké chrámové kadidlo BETLÉM vykuřovadlo

94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem

Kadidlo ze Svaté hory, z posvátného místa Ježíšova zrození. Plná, bohatá, omamně sladká vůně exotickcýh květin, zlatavého medu a vanilky vás nejen zahřeje a pohladí na duši, ale přenese vás do klidného a posvátného kadidlového háje, kde pod teplým sluncem a modrým nebem můžete v klidu a pohodlí odpočívat a relaxovat. Budete se cítit uvolnění, osvěžení a naplnění novou životní silou, pozitivní energií a elánem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplo, slunce, bílé písčité pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla.

Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde.

Řecké chrámové kadidlo Betlém:

  • bohatá, sladká, vonící po medu, exotickcýh květinách a vanilce - hřejivě balzamická
  • konejšivá, tišící, vlídná a objímající vůně klasického kadidla ze Svaté hory, z posvátného místa Ježíšova zrození - kadidlo a myrha, společně se zlatem, jsou navždy spojeny s biblickým příběhem o třech králích a jejich darech pro právě narozeného Ježíše
  • dopřejte si čas radosti, štěstí, pohodlí, dobré nálady a hlubokého odpočinku 
  • spokojenost, hojnost, bohatství, prosperita, bezpečí, ochrana, láska a očista

Přednosti řeckých chrámových kadidel: 

  • Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.
  • Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nichž každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí. 
  • Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata. 
  • I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip

K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: