Řecké chrámové kadidlo LEVANDULE vykuřovadlo

94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem

Intenzivní, rafinovaná a komplexní vůně drobných modrofialových kvítků levandule z francouzské Provence patří již po tisíciletí k nejčastěji vyhledávané léčebné vonné substanci na světě. Její zcela jedinečné a neopakovatelné, svěží a pikantně kořeněné aroma se vyznačuje nejen silnými dezinfekčními účinky, ale má i výrazně uklidňující, tišící, vyvažující a ochranné schopnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplo, slunce, bílé písčité pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla.

Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Řecké chrámové kadidlo levandule:

  • svůdná, jemně nasládlá, květinová vůně pravé francouzské levandule je zcela jedinečná a neopakovatelná - okouzlí vás svými podmanivými tóny lehkosti, čistoty a svěžesti, je příjemně pikantní, kořeněně bylinková a lehce dřevitá
  • levandule se vyznačuje širokospektrálními léčivými i magickými účinky a lze jí použít v podstatě kdykoliv a kdekoliv
  • vyznačuje se silnými dezinfekčními a ochrannými schopnostmi, ničí viry a baktérie, čistí ovzduší od všeho negativního, zlého a zanešeného. Lze jí použít proti bolestem hlavy, migrénám, stavech úzkosti a napětí, proti stresu a depresi, léčí melancholii, ulevuje při emocionálních traumatech, šocích a mdlobách, uvolňuje dýchací cesty a ženám pomáhá při problémech s menstruačním cyklem
  • osvěžuje a čistí ducha, zbavuje únavy, uvádí do harmonie a vyvažuje všechny čakry, upokojuje rozbouřenou mysl a je skvělým pomocníkem při meditaci
  • léčení, uklidnění, uvolnění, rovnováha, očištění, dezinfekce, odstraňuje negativní vibrace, posiluje čistou lásku a sebedůvěru
  • vhodné pro znamení zvěrokruhu: Ryby, Rak, Panna

Přednosti řeckých chrámových kadidel: 

  • Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.
  • Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nichž každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí. 
  • Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata. 
  • I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip

K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: