Styrax černý 20 g

139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Skladem

Vykuřování styraxu vás přivede do láskyplné a romantické nálady. Styraxová pryskyřice vydáva sladce vanilkovou vůni s výraznými uklidňujícími a harmonizačními účinky. Vůně je lehce euforická a afrodiziakální. Stimuluje dobrou náladu, pocity štěstí, radosti a harmonie. Styraxem vykuřujte vždy, když se potřebujete uklidnit, zbavit nervozity, strachů a úzkostí. Rychle vás uvede do pohody a celkové rovnováhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Latinský název: Styrax officinalis

Černá styraxová pryskyřice se extrahuje z kůry několika druhů stromů rodu Styrax, rostoucích divoce v Hondurasu, Guatemale, Salvádoru a Mexiku. Původními obyvateli byl styrax hojně používán a vykuřován při slavnostních příležitostech. Jeho sladce balzamická vůně uklidňovala mysl kněžích i lidu před zahájením hromadných modliteb. V 16. století vedl markýz Hernando Cortés vojenskou výpravu do Hondurasu a dovezl odtud styraxovou pryskyřici do Španělska, kde se rychle stala oblíbenou substancí pro výrobu luxusních parfémů.

Černý styrax se vyrábí vařením styraxové kůry, následně se odstraní lisováním přebytečná voda a extrahuje se v alkoholu, dokud se nezíská čistá pryskyřice. Ta je poté namočena zpět do uhlí.

Při vykuřování vydává styrax příjemnou a balazmickou energii, která zahřívá duši, zklidňuje mysl, zahání negativní myšlenky a energie. Přivede vás do láskyplné a romantické nálady, plné harmonie. Zkuste si zapálit Styrax před romantickou schůzkou - jeho vůně může učinit skutečné zázraky.

Vykuřování Styraxu: 

 • pro hlubokou relaxaci, uvolnění a rovnováhu
 • výrazně uklidňuje a harmonizuje
 • čistí a ochraňuje před negativními energiemi
 • zmírňuje deprese, má sedativní povahu a napomáhá při zvládání smutku
 • při vykuřování uvolňuje teplou, sladce balzamickou vůni, s příjemnými květinovými, exotickými a vanilkovými tóny
 • přináší povznášející pocity hlubokého uvolnění, klidu, míru a posvátnosti ·       
 • povzbuzuje a stimuluje mysl i ducha ukotvuje energie prosperity, hojnosti a úspěchu
 • podporuje velkorysost, zlepšuje koncentraci a intuici
 • lehce afrodiziakální - přitahuje lásku a prohlubuje smyslnost
 • pro rituální vykuřování - jako ochranné kadidlo před zlými duchy
 • eho výrazně teplá, ženská a květinová vůně napomáhá ženám lépe zvládat premenstruační syndrom

Styrax se pojí se znamením zvěrokruhu Ryby, Lev, Vodnář, elementem Vody, Sluncem i Měsícem, s plenatami Mars a Neptun a bohyněmi lásky - Venuší, Afroditou, i egyptskou Mut. 

Náš tip: Styrax se dobře kombinuje ve směsích s dřevitými a balzamickými vůněmi: s Palo Santo, benzoe, labdanem, galbanem, vanilkou, skořicí a růží.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: