MILOSTNÉ KOUZLO PRO MUŽE vykuřovací směs 20g

169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Skladem

Milostné kouzlo je magická směs vykuřovadel, určená mužům. Prostřednictvím této krásné a intenzivně příjemné vůně přitáhnete do svého života lásku, posílíte vztávající vztah, upevníte ho a naučí vás o něj láskyplně a něžně pečovat. Hýčkejte sebe i svou milovanou krásnou a čistou energií lásky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato posilující magická směs byla speciálně vytvořena z vybraných kadidel a bylinek, která při vykuřování vydává příjemně kořeněnou vůni, která do vašeho života přivede čistou a ničím nepodmíněnou lásku.

Láska je energie, kolem které se točí celý náš život, která nás neustále provází, je všude kolem nás a kterou potřebujeme stejně, jako vzduch k dýchání. Láska je výživou pro naše srdce a naší duši. Někdy jí, ale cítíme málo, někdy je naše schopnost lásku cítit, nebo jí projevit, poněkud otupěna. Tato vykuřovcí směs vám pomůže lásku najít, probudit, povzbudit, rozproudit, udržovat, hýčkat a oslavovat jí.

Vykuřování magické směsi milostné kouzlo:

  • exotická vůně koření, bylinek a kadidel této s láskou namíchané vykuřovací směsi ve vás probudí čistou lásku a naplní vás nádherným pocitem štěstí - budete se cítit prozářenější, sebevědomější a neodolatení
  • pomůže vám přivést do svého života milovanou bytost, se kterou bok po boku budete společně cítit a prožívat tu nejkrásnější energii života - dar lásky a vzájemné náklonnosti
  • tato směs je i velice vhodná ke zmírnění a léčení všech citových a emocionálních traumat, bolestí a zranění zejména na srdeční úrovni
  • dodá vám důvěru v energii lásky a v její  existenci v každém okamžiku vašeho života, v lásku k sobě, posílí vaši naději a vůli v ní nikdy nepřestat věřit
  • oddejte se vůni a harmonické energii této magické směsi, nechte své milostné pocity smíchat se s kouřem, vnímejte jejich intenzitu, předejte své pocity ohni a představujte si, jak jsou vaše láskyplné emoce přeneseny k vaší vyvolené. Nakonec pohlaďte vaší auru - dodá vám to přitažlivost.

afirmace k vykuřování magické kouzlo pro muže je:

"Zatímco zapaluji tento magický oheň, spojuji se v hlubinách mého srdce s pocitem lásky k ........ A jako smyčec rozeznívá struny houslí, tak nechává magický kouř, prosycený mojí láskou, zaznít mé srdce láskou k........"

Složení

OPOPONAX

Opoponax chironium Koch. Opoponax zvyšuje naši vnímavost, intuici a inspiraci. Má očistný a lehce ozdravný účinek. V různých kulturách bylo zvykem pálit Opoponax na ochranu proti všem negativním vlivům. Obsahuje i kousky dřeva, které při pálení vytvářejí lahodnou, lehce nasládlou vůni.

MYRHA

Myrha je spolu s kadidlem nejstarší a nejcennější vonnou pryskyřicí. Při vykuřování uvolňuje násládle kořeněnou, pikantní vůni, která se vyznačuje silně ochrannými, očistnými, posilujícími a revitalizačními účinky. Používejte ji pro uvolnění, léčení, harmonizaci a meditaci.

TONKOVÉ BOBY

Sladká, teplá a vanilková vůně tonkových bobů se svými kořeněnými akcenty má při vykuřování harmonizující a rozjasňující účinky. Nosí se jako amulet v kapse nebo na těle pro štěstí, přitahování lásky a zahánění nemocí.

LEVANDULE

Levandule je vhodná především pro očistné účely, protože odstraňuje z aury negativní vibrace. Má intenzivní aromatickou vůni, která zklidňuje. Též, při vykuřování, levandule posiluje pocity lásky a míru a proto je vhodná při nervozitě a podrážděnosti.

ČERVENÉ SANTALOVÉ DŘEVO, VERBENA, KOSATEC, SKOŘICE a DALŠÍ :-)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Magické směsi
Užití: Afrodiziakální, Pro lásku, Sebevědomí, Štěstí a radost
Váha: 20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: