BALZÁM NA DUŠI vykuřovací směs 20g

169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Skladem

Magická vykuřovací směs Balzám na duši má léčivý účinek na vaši zraněnou duši. Okouzlující a sladce balzámová vůně této speicální hojivé směsi vás obalí hřejivým pocitem lásky a tepla, a doslova v mžiku od vás odplaví všechny chmury a starosti. Touto směsí vykuřujte vždy, když se cítíte smutní, rozrušení, unavení a zranění na emocionální úrovni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bolí vás na duši, jste citově zranění, cítite se smutní, znavení, ve stresu, nebo nevíte zrovna kudy kam?

Pak vykuřování speciálně namíchané směsi vybraných kadidel a bylinek je tím pravým lékem. Ztrápeného ducha nese těžce i vaše fyzické tělo, a vy toužíte po lásce a útěše. Dopřejte si chvíli v tichu, uděljete si pohodlí a hýčkejte se léčivou vykuřovací směsí.

Vykuřování Balzámu na duši:

  • uklidňující, sladce vanilková vůně toluánského balzámu, spolu se styraxem, benzoe a dalšími bylinkami je výrazně balzamická, utěšující, hojivá a harmonizační
  • léčí citová zranění, traumata, strachy, stres, úzkosti, obavy, napětí, emocionální nerovnováhu, depresi
  • odplaví z vás ve velice krátké době všechny chmury a starosti
  • ztiší mysl a zahrne vás láskyplným ochranným závojem
  • budete se cítit klidnější, uvolněnější, silnější, dodá vám naději a světlo do dalšího života

Složení: toluánský balzám, benzoe, styrax, levandule, cedr, pomerančová kůra a jiné bylinky

Náš tip pro vykuřování této směsi: Najděte si nějaké klidné místečko, kde nebude alespoň dvacet minut nikým rušeni. Vypněte telefon, pohodlně se usaďte a naslouchejte vaším pocitům. Užijte vůni kouře z drahocených substancí jako léčivého prostoru, ve kterém litujete svých zranění a bolestí, jako prostoru, který vám je pomůže integrovat a přijmout jako součást vašeho života. Vezměte sami sebe do náruče - kouř to udělá také, pokud si do něj lehnete, jako do teplého ochranného roucha. U toho si nahlas vyslovte níže uvedenou mantru. Po skončení použijte zvonečku, aby jste se přivolali ze světa vašich pocitů opět do reality. Doporučujeme se posléze i uzemnit.

"Zatím, co zapaluji tento posvátný oheň jehož kouř obalí mou duši jako balzám, nechávám vystoupit na povrch všechna zranění a bolesti a dopřávám jim čas, aby se mohli uzdravit."

Doplňkové parametry

Kategorie: Magické směsi
Užití: Harmonizace, Léčení a uzdravení, Projasnění, Proti stresu, Uvolnění, uklidnění
Váha: 20 g
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: