Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu PANNA

119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Skladem

Vykuřovací směs Panna z naší kolekce Znamení zvěrokruhu posiluje pozitivní vlastnosti tohoto znamení. Směsí Panna vykuřujte vždy, když se potřebujete uzemnit, uspořádat si život a srovnat myšlenky, vnést do života řád, čistotu a pořádek. Příjemně teplá, lehce smyslná a pikantně kořeněná vůně poskytuje vhled a jas do všech chaotických životních situací. Zlepšuje pozornost a koncentraci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pečlivě a s láskou míchané originální vykuřovací směsi z kolekce vykuřovadel ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU jsme pro vás navrhli na základě našich dlouholetých poznatků a v souladu s lunárními cykly, tak aby jejich vůně i magické účinky, co nejlépe vystihovaly charakter jednotlivých znamení.

Pouhé přemýšlení o vašich cílech za pomocí pálení a vykuřování vhodných vonných směsí je nejlepším způsobem, jak své cíle a záměry můžete rychle projevit. Ingredience, které do směsí vybíráme, jsou energeticky velmi mocné, komunikují s vaší duší a dodávají správnou sílu vašim rituálům. Každou směs nabíjíme na našem oltáři během vhodné měsíční fáze. Směsi znamení zvěrokruhu vám pomáhají posílit pozitivní vlastnosti každého jednotlivého znamení.

Vybírejte si směs podle vašeho vlastního znamení zrození, ale i ze směsí dalších znamení, jejichž kvality chcete získat. Můžete je vykuřovat jako součást vaší magické práce, nebo kdykoliv potřebujete přidat kouzlo do vzduchu.

Nechte vonný dým, aby vás obklopil a zahalil svou pozitivní a silnou energií!

PANNA (VIRGO)

23. srpen -- 23. září

Element: Země

Planeta: Merkur

Den: středa, číslo: 5

Kvality:: negativní, introvertní a proměnlivé znamení

Polarita: jinová, ženská

Barvy: přírodní, zemité, oranžová, zlatá, hnědá, zelená, modrá

Kameny: karneol, mechový achát, olivín, lapis lazuli, citrín, jantar, ametyst, tygří oko

Když Slunce vstoupí do znamení Panny, je už sklizeň úrody v plném proudu. Plody jsou pečlivě sbírány a tříděny, nakládány, sušeny, konzervovány, řádně označovány etiketami a uskladňovány na zimu. Panny musí mít vždy vše perfektně uspořádané, čisté, přehledné a pečlivě srovnané.

Lidé narození pod znamením Panny mají čestnou a spolehlivou povahu. Jejich krédem je čistota, pořádek a řád. Disciplinovaně sledují své cíle a jsou považováni za důsledné a důkladné.

Panny nejsou velcí snílci ani romantici, stojí nohama pevně na zemi a snaží se mít v životě pořádek. Spoléhají se především na svůj rozum a šáhnou po tom, co je pro ně v dosahu. Potřebují jistoty a bezpečí. Svůj život si dokonale plánují a díky své píli, úsilí, pracovitosti a šikovnosti svých cílů většinou dosáhnou. Jejich přísné naprogramování jim nedává prostor pro spontánnost, zábavu, odpočinek a lenošení.

Jsou velmi bystří, se smyslem pro detaily a vždy hned kriticky upozorní na všechny nedostatky. Zbytek světa posuzují podle stejných měřítek, jaké si nastavili pro sebe a pak jsou většinou zklamané, když se okolí podle jejich kritérií a požadavků nechová. Panny neumějí přijímat ani rozdávat chválu.

Slabiny: Nadměrná kritika ze strany Panny může být pro většinu jedinců velmi drsná a nepříjemná. Jejich neutuchající snaha a touha po dokonalosti a perfektnosti vede, v případě zablokovaných energií, až k nezdravé posedlosti. Panny touží po vědění a obvykle získají rozsáhlé znalosti. Z toho pramení i jejich tendence neustále poučovat okolí a dávat mu najevo, že vše vědí nejlépe. Detailně rozpitvávají každou podrobnost a hledají pro ní řádné odůvodnění.

Využijí-li však pozitivní energii Jupitera, který je zbaví vlastní důležitosti a přivede k většímu porozumění i toleranci, překonají tak sebepochyby a vnitřní pocity méněcennosti. Zaplní je pocit štěstí a opravdové spokojenosti.

Užití vykuřovací směsi Panna:

Merkur: komunikace, porozumění, věštění, alchymie, flexibilita, vůle, energie, přizpůsobivost, otevřenost

Země :praktičnost, hmotný svět, smyslnost, prosperita, uzemnění, energie, síla, jas, léčení

Doplňkové parametry

Kategorie: Znamení zvěrokruhu
Užití: Harmonizace, Posílení, Prosperita, Sebevědomí, Štěstí a radost
Váha: 20 g
Vůně: balzamická, jemně kořeněná, sladká, smyslná
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice
Složení: opoponax, kadidlo, benzoe, styrax, jehličí, máta aj.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: