Hmoždíř Onyx Ø 7,5cm

319 Kč 263,64 Kč bez DPH
Skladem

Dekorativní hmoždíř z onyxu. Onyx vynikající ochranný a uzemňující kámen. Přináší vytrvalost a životní sílu. Pokud pryskyřice, kousky dřeva a byliny nadrtíme v hmoždíři, mohou své aroma plně rozvinout.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drcení je velmi důležitou součástí rituálu vykuřování.

S kadidly je to stejné jako s kávou - čerstvě namletá je lepší. Jemný prach uvolňuje vůni a aroma rychleji. Pokud pryskyřice, kousky dřeva a byliny nadrtíme v hmoždíři, mohou své aroma plně rozvinout.

Onyx funguje jako vynikající ochranný a uzemňující kámen. Dokáže transformovat geopatogenní poruchy a pročišťovat i vzdálené zablokované energetické dráhy. Přináší vytrvalost a životní sílu. Udržuje v těle rovnováhu jin a jang. Onyx se používá pro ochranu, stejně tak na obranu před negativitou vědomě řízenou proti vám. Odráží zlo zpět k původci. 

Zatímco drtíte substanci v hmoždíři, můžete se v mysli soustředit navázat na vnitřní dialog s vykuřováním. Zaměstnáni drcením si můžete snadno promyslet téma, kterému se chcete věnovat a vhodně formulovat otázky či přání. Čím více soustředěné pozornosti tomu budete věnovat, tím lépe.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hmoždíře
Materiál: onyx
Průměr: 7,5 cm
Vhodné pro: drcení pryskyřic, kadidel, bylin, květin, dřev a vonných směsí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: