Keramická miska a kadidelnice AZURE COAST

759 Kč 627,27 Kč bez DPH
Skladem

Inspirována mořem a přírodou! S naší kolekcí vykuřovacích misek ORIGINAL by Vykurovadla.cz v moderním a svěžím designu přichází do vašeho domova nový trend! Misku jsme po mnohaletých zkušenostech s obřadem vykuřování navrhli tak, aby splňovala hned několik účelů najednou. Lze v ní snadno a prakticky za pomocí uhlíku spalovat všechny druhy kadidel, pryskyřic i vonných směsí, stejně tak vaše oblíbené vonné kužílky a vonné tyčinky. Zároveň je i vkusnou bytovou dekorací, která se dokonale přizpůsobí každému interiéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Miska AZURE COAST z glazované keramiky v sytě zelených a modravých odstínech čerpá inspiraci z krásné přírody na pobřeží Francouzské riviéry a zve vás na cestu za voňavým dobrodružstvím. Ponořte se do její lákavé hloubky a nechte se unášet na vlnách dokonalé relaxace. Váš obřad vykuřování se promění v hluboký voňavý zážitek!

Umně řemeslně propracovaná miska pochází z naší vlastní návrhářské tvorby, kterou vám nyní přinášíme pod značkou Original by Vykurovadla.cz. Představujeme vám ucelenou kolekci stojánků na vonné tyčinky, kadidelnice, pícky a misky určené k pohodlnému domácímu vykuřování. Při jejich tvorbě jsme se nechali inspirovat čistou přírodou a zohlednili jsme naše letité zkušenosti s vykuřovacími obřady s důrazem na prvotřídní kvalitu, odolnost, praktické využití, styl a nadčasový design. Co kus, to originál, precizně a s láskou ručně vyrobený v rodinné keramické dílně v České republice. Vzniká modelováním a výrobou na hrnčířském kruhu, bez použití forem, náročnou technologií zpracování a ručním dotvářením každého dekoru. Použitá glazura je též originální svým složením a způsobem nanášení. Díky tomu je každý kousek skutečně jedinečný.

Misku můžete využít několika způsoby:

 • jako praktickou kadidelnici - s pomocí izolačního písku a samozápalného uhlíku na ní můžete snadno a bezpečně vykuřovat všechny druhy vykuřovadel (kadidla, pryskyřice, dřeva, byliny i vonné směsi)
 • jako stojánek na vonné tyčinky a kužílky - na misku nasypete izolační vrstvu písku, do kterého zapíchnete vonné tyčinky nebo na něj umístíte vonný kužel
 • vonnou tyčinku s úzkou bambusovou štěpinou můžete vykuřovat i bez písku - stačí jí umístit do praktického otvoru v rukojeti misky a dno misky zachytí spolehlivě všechen spadaný popel
 • k dekoračním účelům - miska na ovoce, květinové aranžmá, drobné sladkosti, brambůrky a jiné pochutiny, šperky apod.

Detaily produktu:

 • ručně vyrobena v ČR z vysoce kvalitní a odolné keramiky
 • s lesklou glazurou v odstínech zelené a modré barvy
 • co kus, to originál - barvou, vzorem, velikostí i tvarem
 • elegantní a čistý design v moderním a při tom stylovém pojetí
 • reliéfní prvky se plynule střídají s hladkými a vytvářejí tak plastický vlnový efekt
 • s ozdobnou plaketkou v hnědé barvě a rytinou symbolu stromu života, který je součástí i našeho loga
 • na dně misky najdete vzor spirály, která stejně jako strom života energeticky posiluje a umocňuje váš vykuřovací obřad
 • s neglazovanou spodní stranou, díky kterému můžete obdivovat přírodní materiál v jeho surové podobě
 • opatřena dekorativním ouškem, které umožňuje její snadný přenos a manipulaci
 • hodí se k čištění a provonění domácích i reprezentativních prostor - hotelů, penzionů, obchodů. recepcí, hal, kosmetických a masážních salónů, wellness apod.
 • Miska je zabalená do černé dárkové krabice s logem Vykurovadla.cz - vhodná jako originální dárek pro každého milovníka krásných vůní.

Upozornění: při manipulaci s otevřeným ohněm dbejte vždy zvýšené opatrnosti a nenechávejte vykuřovadla v misce hořet bez dozoru - zejména pokud jsou v její blízkosti děti a domácí zvířata.

Doplňkové parametry

Kategorie: Original Vykurovadla.cz
Barva: modrá, zelená
Materiál: glazovaná keramika
Průměr: 19 cm
Váha: 750 g
Výška: 11 cm
Vhodné pro: všechny druhy vykuřovadel, pryskyřice, dřeva, kužílky, směsi i byliny
Vykuřování: na písku a uhlíku + na vonné tyčinky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: