Vonný františek Lotosový květ balení 10ks

69 Kč 57,02 Kč bez DPH
Skladem

Tradiční vánoční vonné jehlánky se sladce květinovou, teplou a balzámovitou vůní vás zahřejí a pohladí na duši. Ideální vůně pro zimní období a k navodění přijemně slavnostní atmosféry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přeneste se spolu s lotosvými květy do tajuplného údolí Šangri-la - sídla bohů a spiritismu. Posvátné květy této nádherné a houževnaté rostlinky jsou uctívány v moha náboženstích, zejména v buddhismu a hinduismu. V egyptské mytlogii byl lotos symbolem boha Slunce. Představuje večnost, znovuzrození a duchovnost.

Vonné jehlánky (františky) jsou ručně lisované z čistě přírodních surovin. Vykuřování vonných františků je rychlejší a jednodušší variantou klasického obřadu vykuřování. Můžete je použít prakticky kdekoliv - doma, v kanceláři, i ve volné přírodě. Vonný kužílek stačí v horní části zapálit, chvíli rozhořet, sfouknout a nechat dodoutnat na silnější izolační vrstvě písku, v kadidelnici, nebo ve speciálním stojánku pro vonné františky. Rožhavený jehlánek vydává silný žár, proto ho nenechávejte bez dozoru a nepodceňte vhodný výběr nehořlavé podložky.

Vykuřování Lotosového květu

  • jemně květinová vůně, s lehce kořeněnými podtóny blahodárně působí na naši duši
  • zklidňuje mysl, emoce, pomáhá při stavech rozrušení a emocionálního vyčerpání
  • zbavuje stresu a ulevuje od napětí
  • přinášsí spojení mezi duchovní a fyzickou stránkou vašeho bytí
  • je ztělesněním života a znovuzrození, čistoty, dokonalosti, božských principů, dobrosrdečnosti a mravnosti

Náš tip: Lotosovým květem vykuřujte pro posílení vaší intuice, moudrosti, spirituálních a meditačních schopností, jako průvodce vaší cestou životem a k dosažení osvícení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: