Řecké chrámové kadidlo SKOŘICE vykuřovadlo

94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem

Svůdná vůně skořice, vášnivá a smyslná, intenzivně ženská a horká jako slunce v exotických zemích, kde se rodí. Skořice se od pradávna vykuřuje v posvátných chrámech pro ochranu a očistu prostor od negativních energií. Je oblíbenou vánoční vůní štěstí, lásky, radosti a domácí pohody. Vykuřování skořicového kadidla vás skvěle prohřeje na těle i mysli zejména v chladnějším podzimním a zimním období.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplo, slunce, bílé písčité pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla.

Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde.

Řecké chrámové kadidlo Skořice:

  • esenciální olej ze skořice čínské, známé též pod názvemi kasie, pochází z oblastí jižní Číny a Thajska. Obsahuje vysoké množství vonného kumarinu a pro svou intenzivní a nádhernou, exoticky tajemnou, smyslně teplou vůni se od dob starověkého Egypta a antického Řecka používal jako vysoce ceněné, drahé a posvátné chrámové vykuřovadlo a oběť Bohům. Přidával se do voňavek, luxusních parfémů a používal se též k balzamování.
  • při vykuřování se vyznačuje prohřívající a balzamickou vůní se skvělými harmonizačními účinky na tělo i mysl, pozvedává náladu, prosvětluje a projasňuje
  • dokonale čistí okolní prostor i atmosféru od všech nežádoucích virů, bakterií a negativních energií. Zároveň proti nim poskytuje ochranu a stejně tak chrání vaše obydlí před zlými duchy a nežádoucími bytostmi
  • má stimulační účinky, doplňuje a povzbuzuje životní sílu i energii, příznivě působí na všechny citové a emocionální problémy, léčí a hojí zraněná srdce a milostná zklamání
  • je rostlinou štěstí, radosti, úspěchu, kreativity, bohatství a hojnosti
  • vánoce, teplo, světlo, naděje, láska, radost, štěstí, ochrana, očista, prosperita, blahobyt, zdraví

Přednosti řeckých chrámových kadidel: 

  • Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.
  • Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nichž každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí. 
  • Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata. 
  • I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip

K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: