Řecké chrámové kadidlo MYRHA vykuřovadlo

94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem

Kadidlo a myrha - dvě nejcennější vonné substance, dary Tří králů narozenému Ježíškovi. Jemné a nasládlé tóny myrhové pryskyřice a balzamického kadidla uvolňují při vykuřování dokonalou a harmonickou vůní, plnou hluboké spirituality, čisté lásky a dobré nálady. Vonná směs kadidla a myrhy dokonale čistí všechno kolem sebe od negativních energií a poskytuje silnou ochranu před nežádoucími vlivy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplo, slunce, bílé písčité pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla.

Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde.

Řecké chrámové kadidlo Myrha: 

  • hluboká a bohatá, balzamická, teplá, slabě nasládlá vůně, s pikantně kořeněnými tóny a bylinnými podtóny, má výrazně uklidňující vibrace, které harmonizují mysl, ducha i tělo
  • myrhová pryskyřice se sklízí z křovinatých stromů rodu myrhovníků a od dob starověku je společně s kadidlem obchodována a ceněna, jako vzácná komodita
  • utěšuje rozbouřené emoce, ulevuje od smutku a žalu, od stavů napětí a nahromaděných stresů
  • pozvedává náladu, prohřívá, přináší vyrovnanost, klid a mír, navozuje klidný spánek
  • vhodné pro znamení zvěrokruhu: Ryby, Býk, Štír, Rak, Panna, Vodnář
  • ochrana, očištění, uzemnění, jistota, léčení, meditace, rozjímání, zprostředkovává spojení materiálního a duchovního světa

Přednosti řeckých chrámových kadidel: 

  • Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.
  • Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nichž každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí. 
  • Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata. 
  • I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip

K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: