Kadidelnice KVĚT ŽIVOTA s rukojetí gravírovaná mosaz

853 Kč 704,96 Kč bez DPH
Skladem

Elegantní kadidelnice v moderním minimalistickém stylu osloví každého milovníka designu a osobitého stylu. Kombinace luxusu leštěné zlaté mosazi, jednoduchých čistých linií a přírodního dřeva působí jako nadčasový kousek, který dodá vašemu interiéru zcela nový rozměr. S kvalitní dřevěnou rukojetí pro snadné přenášení. Kadidelnice je vhodná pro pálení všech druhů vykuřovadel, kadidel, pryskyřic, bylin, dřev a vonných směsí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Již od dob starověku je obřad vykuřování vzácných vonných substancí (pryskyřic, bylinek, dřev a vonných směsí) každodenní součástí obyvatel celého světa.

Vykuřuje se pro posílení náboženských obřadů, slavnostních ceremonií, pro léčení, očistu a ochranu prostor. V Orientu, domově vzácného kadidla a myrhy, se k vykuřování používají honosné nádoby - kadidelnice, které jsou vyráběny s maximální péčí, důrazem na kvalitu a estetičnost.

Moderní minimalismus je svým uměleckým směrem zaměřen na pohodlné bydlení ve vkusném prostředí s minimem věcí kolem sebe. Soustřeďuje se na originální interiérové prvky, které vás na první pohled zaujmou svou originalitou, nadčasovým a elegantním designem, praktickou funkčností a jednoduchými liniemi. Efektní minimalistické kadidelnice vnesou do vašich interiérů pocity čistoty, útulnosti a vzdušnosti.

  • ruční práce - vyrobena z leštěné mosazi zlaté barvy
  • na 4 kovových izolačních nožičkách a praktickou dřevěnou rukojetí
  • moderní, jednoduchý, čistý a elegantní design v minimalistickém stylu
  • pokličku zdobí gravírovaný symbol Květ života, který propůjčuje vašemu vykuřovacímu obřadu svou mocnou energii, sílu a ochranu
  • kouř z doutnajícího vykuřovadla prostupuje mnohačetnými otvory a vytváří tak nádherný vizuální efekt
  • vzácné vůně se pozvolna a celoplošně uvolňují do okolního prostoru
  • s odklápěcím víkem a spodní nádobou pro zachycení spadaného popela
  • kadidelnice s rukojetí jsou obzvláště vhodné pro čištění jednotlivých místností a aury
  • dlouhá dřevěná rukojeť usnadňuje manipulaci a přenášení zapálené kadidelnice z místnosti do místnosti
  • kadidelnice slouží i jako dekorativní prvek, který ozdobí a prozáří každý interiér

Návod k použití: na dno kadidelnice nasypejte přiměřené množství písku. Poté uchopte do kleští vykuřovací uhlík a zapalte ho. Nechte jej celý rozžhavit a položte ho na písek v kadidelnici. Nyní lžičkou položte na uhlík zvolenou pryskyřici, vykuřovací směs, bylinku či dřevo. Kadidelnici můžete nechat buď volně dýmat na pevné nehořlavé podložce, nebo s ní přecházet z místnosti do místnosti a malými výkyvnými pohyby vykouřit celé vaše obydlí, včetně rohů a koutů. Pokud čistíte auru, tak zlehka kývejte kadidelnicí od temene hlavy ke špičkám nohou a obráceně.

Uvolněte se a vychutnejte si váš posvátný vonný obřad!

Doplňkové parametry

Kategorie: Kadidelnice s rukojetí
Barva: zlatá
Délka: 20 cm
Materiál: leštěná mosaz
Výška: 7 cm
Vhodné pro: pálení všech kadidel, pryskyřic, dřev, bylin, směsí, bakhoorů, vonných františků

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: