Vijayshree GOLDEN NAG FOREST vonné tyčinky

49 Kč 40,50 Kč bez DPH
Skladem

Vonné tyčinky Vijayshree Golden Nag Forest jsou opravdovým smyslovým zážitkem. Unikátní směs přírodních bylin, čerstvé jedle, smrku, borovice a aloe v kombinaci se sladce balzamickými tóny santalového dřeva se pyšní pohádkově svěží vůní. Lesní aroma působí velmi uklidňujícím dojmem, otevírá prostor pro čistou a klidnou mysl, duchovní rozvoj, meditaci a přiblížení se božské podstatě. Do prostoru vnáší pozitivní a mírumilovnou energii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky ze zlaté řady Nag Champa se vyrábějí ručně v Bangalore v Indii a jsou velmi specifické svým složením. Jsou vyrobeny ze 100% přírodních ingrediencí nejvyšší kvality, zcela bez chemických přísad. Skládají se z jemné směsi koření, bylin, santalového dřeva, květinových výtažků, olejů a polotekutých pryskyřic obsahující indickou plumérii (jinými názvy Nag Champa, Frangipani) a velmi vzácnou pryskyřici z "Nebeského stromu" Haalmaddi (Ailanthus triphysa).

Při jejich zapálení se vaším prostorem rozline okouzlující vůně, která vás mile překvapí svou bohatostí a hloubkou. Vaše místnosti nejen krásně provoní a naplní příjemně pozitivní atmosférou, ale vůně bude působit sladce balzamickým dojmem i na vaše smysly a to dlouho po té, co tyčinky dohoří.

Společnost Vijayshree si od roku 1990 nechává tradiční i inovativní vonné tyčinky vyrábět v Indii a to výhradně ručně, z nejlepších a pečlivě vybíraných přírodních ingrediencí - dřev, bylin, koření, pryskyřic a vonných esencí. Zakládá si na prvotřídní kvalitě a exkluzivním designu. Samotná výroba je šetrná k životnímu prostředí, probíhá bez dětské práce a za férových pracovních podmínek. Produkty jsou dodávány v recyklovatelných obalech, bez toxických nebo chemických látek a vedlejších produktů živočišného původu. Vijayshree od svého založení intenzivně podporuje a finančně přispívá mnoha sociálním projektům (dětské domovy, domovy důchodců, domovy pro osoby se zdravotním nebo mentálním postižením, školy pro handicapované děti apod). 

Vykuřování vonných tyčinek Golden Nag Forest:

  • 100 % přírodní vonné oleje a vonné látky v prvotřídní kvalitě
  • osvěžující a mystická vůně, ve které se mísí sladké a balzamické tóny s chladivými lesními dřevinami
  • uklidňující, tišící, léčivé, hojivé a konejšivé účinky na celou nervovou soustavu
  • přinášejí úlevu od starostí, stresu, nervozity a napětí
  • pročišťují, dezinfikují vzduch a eliminují nežádoucí pachy, přírodní repelent
  • odplavují všechny nahromaděné negativní a špatné energie z vás, vaší mysli, ducha i okolí
  • povzbuzují životní sílu a životní energii, zvyšují odolnost, posilují odvahu a vytrvalost
  • poskytují ochranu před negativními vlivy
  • zvyšují pozitivní aspekty všech znamení zvěrokruhu
  • netestováno na zvířatech

účinky:  čistota, svěžest, vitalita, životní síla, životní energie, ochrana, léčení, čistá mysl, uvolnění, klid, mír, pokora, velkorysost, relaxace, povzbuzení, uzemnění, moc, úspěch, prosperita, hojnost, bohatství, blahobyt, meditace, rozjímání, požehnání, duchovní rozvoj, obřadní a slavnostní vykuřování

Doplňkové parametry

Kategorie: Indické vonné tyčinky
Balení: 12 ks vonných tyčinek
Délka: 20 cm
Typ produktu: Indické tyčinky
Váha: 15 g
Vůně: dřevitá, lesní, nasládlá, orientální, pryskyřičná, svěží
Země původu: Indie
Složení: bambusová štěpina, borovice, smrk, jedle, aloe, santal
Vhodné pro: čištění a provonění prostor, očištění, uklidnění, uvolnění, relaxace, meditace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: