Vijayshree BÍLÁ ŠALVĚJ vonné tyčinky GOLDEN NAG WHITE SAGE

49 Kč 40,50 Kč bez DPH
Skladem

Vijayshree's Golden Nag White Sage jsou tradiční indické přírodní vonné tyčinky pro očistu a ochranu. Jejich velmi příjemná vůně s typickým bylinkovým aroma kalifornské bílé šalvěje je zcela jedinečná, protože je založena na teplých a sladce balzamických tónech legendární indické Nag Champy a vzácné pryskyřice halmaddi. Bílá šalvěj je jednou z nejposvátnějších bylin severoamerických indiánů. Účinně čistí atmosféru, přitahuje pozitivní energii, uvolňuje mysl a rozšiřuje vědomí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky ze zlaté řady Nag se vyrábějí ručně v Bangalore v Indii a jsou velmi specifické svým složením. Jsou vyrobeny ze 100% přírodních ingrediencí nejvyšší kvality, zcela bez chemických přísad. Skládají se z jemné směsi koření, bylin, santalového dřeva, květinových výtažků, olejů a polotekutých pryskyřic obsahující indickou plumérii (jinými názvy Nag Champa, Frangipani) a velmi vzácnou pryskyřici z "Nebeského stromu" Haalmaddi (Ailanthus triphysa).

Při jejich zapálení se vaším prostorem rozline okouzlující vůně, která vás mile překvapí svou bohatostí a hloubkou. Vaše místnosti nejen krásně provoní a naplní příjemně pozitivní atmosférou, ale vůně bude působit sladce balzamickým dojmem i na vaše smysly a to dlouho poté, co tyčinky dohoří.

Společnost Vijayshree si od roku 1990 nechává tradiční i inovativní vonné tyčinky vyrábět v Indii a to výhradně ručně, z nejlepších a pečlivě vybíraných přírodních ingrediencí - dřev, bylin, koření, pryskyřic a vonných esencí. Zakládá si na prvotřídní kvalitě a exkluzivním designu. Samotná výroba je šetrná k životnímu prostředí, probíhá bez dětské práce a za férových pracovních podmínek. Produkty jsou dodávány v recyklovatelných obalech, bez toxických nebo chemických látek a vedlejších produktů živočišného původu. Společnost od svého založení intenzivně podporuje a finančně přispívá mnoha sociálním projektům (dětské domovy, domovy důchodců, domovy pro osoby se zdravotním nebo mentálním postižením, školy pro handicapované děti apod). 

Vykuřování vonných tyčinek Golden Nag Californian White Sage:

 • 100 % přírodní vonné oleje a vonné látky v prvotřídní kvalitě
 • okouzlující, jemná a dlouhotrvající vůně s typickými bylinkovými tóny bílé šalvěje, sladce balzamické Nag Champy a vzácné pryskyřice nebeského stromu halmaddi, příjemně dřevitého santalu a afrodiziakálního pižma
 • balzamicky uklidňující, tišící, léčivé, hojivé a konejšivé účinky na celou nervovou soustavu
 • osvobozující, prosvětlující a harmonizační
 • přinášejí úlevu od starostí, stresu, nervozity a napětí
 • pročišťují a dezinfikují vzduch
 • odplavují všechny nahromaděné negativní a špatné energie z vás, vaší mysli, ducha i okolí
 • dávájí novou sílu, světlo a naději v těžkých časech
 • stimulují a povzbuzují ducha i mysl
 • přitahují lásku, štěstí, úspěch a radost do života
 • lehce afrodiziakální, navozují pocity uvolnění, svobody,  hlubokého klidu a euforie
 • velmi oblíbená vůně k meditačním a rituálním účelům
 • zvyšuje pozitivní aspekty všech znamení zvěrokruhu
 • netestováno na zvířatech

účinky:  uvolnění, uklidnění, odpočinek, relaxace, duševní zdraví, klid, mír, harmonie, čištění a dezinfekce vzduchu, síla, láska, úspěch, radost, štěstí meditace, dobrá nálada, povzbuzení, požehnání

Více o bílé šalvěji a rituál k vykuřovaní bílé šalvěje čtěte zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílá šalvěj a Palo Santo
Balení: 12 ks vonných tyčinek
Délka: 20 cm
Užití: Duchovní, Léčení a uzdravení, Meditace, Ochrana, Silná očista
Váha: 15 g
Složení: bambusová štěpina, bílá šalvěj, santalové dřevo, halmaddi, pižmo
Vhodné pro: ochranu, uvolnění, relaxaci, pročištění mysli, meditaci, provonění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: