Vijayshree GOLDEN NAG DARSHAN vonné tyčinky

49 Kč 40,50 Kč bez DPH
Skladem

Golden Nag Darshan jsou čistě přírodní indické vonné tyčinky vyráběné ručně podle tradičního receptu ze směsi santalového dřeva, jasmínu a vanilky. Tato speciální směs vzácného koření, květin a pryskyřic vydává při vykuřování příjemnou a uklidňující vůni, která osvobozuje mysl od negativních aspektů a navozuje klidnou atmosféru vhodnou k relaxaci i meditaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky ze zlaté řady Nag Champa se vyrábějí ručně v Bangalore v Indii a jsou velmi specifické svým složením. Jsou vyrobeny ze 100% přírodních ingrediencí nejvyšší kvality, zcela bez chemických přísad. Skládají se z jemné směsi koření, bylin, santalového dřeva, květinových výtažků, olejů a polotekutých pryskyřic obsahující indickou plumérii (jinými názvy Nag Champa, Frangipani) a velmi vzácnou pryskyřici z "Nebeského stromu" Haalmaddi (Ailanthus triphysa).

Při jejich zapálení se vaším prostorem rozline okouzlující vůně, která vás mile překvapí svou bohatostí a hloubkou. Vaše místnosti nejen krásně provoní a naplní příjemně pozitivní atmosférou, ale vůně bude působit sladce balzamickým dojmem i na vaše smysly a to dlouho po té, co tyčinky dohoří.

Společnost Vijayshree si od roku 1990 nechává tradiční i inovativní vonné tyčinky vyrábět v Indii a to výhradně ručně, z nejlepších a pečlivě vybíraných přírodních ingrediencí - dřev, bylin, koření, pryskyřic a vonných esencí. Zakládá si na prvotřídní kvalitě a exkluzivním designu. Samotná výroba je šetrná k životnímu prostředí, probíhá bez dětské práce a za férových pracovních podmínek. Produkty jsou dodávány v recyklovatelných obalech, bez toxických nebo chemických látek a vedlejších produktů živočišného původu. Vijayshree od svého založení intenzivně podporuje a finančně přispívá mnoha sociálním projektům (dětské domovy, domovy důchodců, domovy pro osoby se zdravotním nebo mentálním postižením, školy pro handicapované děti apod). 

Vykuřování vonných tyčinek Golden Nag Darshan:

 • 100 % přírodní vonné oleje a vonné látky v prvotřídní kvalitě
 • dlouhotrvající a hluboká vůně s jemnými sladce balzamickými tóny vanilky, santalového dřeva, opojného jasmínu a indické plumérie s příjemně kořeněnými a pryskyřičnými aspekty 
 • uklidňující, tišící, léčivé, hojivé a konejšivé účinky na celou nervovou soustavu
 • přinášejí úlevu od starostí, stresu, nervozity a napětí
 • pročišťují, dezinfikují vzduch a eliminují nežádoucí pachy
 • odplavují všechny nahromaděné negativní a špatné energie z vás, vaší mysli, ducha i okolí
 • darshan je sanskrtské slovo a znamená něco jako „zrak a vidění svatého a božského“ nebo „pouť na svaté místo“
 • stimulují a povzbuzují ducha i mysl
 • velmi oblíbená vůně k meditačním a rituálním účelům, protoře vonný dým je podle indické tradice pokrmem bohů
 • zvyšuje pozitivní aspekty všech znamení zvěrokruhu
 • netestováno na zvířatech

účinky:  uvolnění, uklidnění, odpočinek, relaxace, duševní zdraví, klid, mír, harmonie, čištění a dezinfekce vzduchu, síla, láska, úspěch, radost, štěstí meditace, dobrá nálada, povzbuzení, požehnání

Doplňkové parametry

Kategorie: Indické vonné tyčinky
Balení: 12 ks vonných tyčinek
Délka: 20 cm
Užití: Posílení, Proti stresu, Sebevědomí, Štěstí a radost, Uvolnění, uklidnění
Váha: 15 g
Vůně: balzamická, exotická, květinová, vanilková
Země původu: Indie
Složení: bambusová štěpina, vanilka, santalové dřevo, jasmín
Vhodné pro: čištění a provonění prostor, uvolnění, klid, pohoda, relaxace, meditace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: