Vijayshree GOLDEN NAG MEDITATION vonné tyčinky

49 Kč 40,50 Kč bez DPH
Skladem

Čistá a osvobozující, taková je vůně jedinečných vonných tyčinek Golden Nag Meditation od prestižní značky Vijayshree. Ponořte se do její hluboké a sladce balzamické vůně, která vás spojí s vaším středem a naladí na vnitřní klid a to nejen při meditaci. Na svůj vnitřní klid se můžete naladit kdykoliv během dne, vnitřní klid je ve vás totiž vždy přítomen, skrývá se pod napětím. Stačí se na chvíli zastavit a dovolit svému tělu i mysli relaxovat a pocítit teplo, které se rozlívá ve svalech a vy budete prožívat hluboký vnitřní klid, ať se kolem vás děje cokoliv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky ze zlaté řady Nag Champa se vyrábějí ručně v Bangalore v Indii a jsou velmi specifické svým složením. Jsou vyrobeny ze 100% přírodních ingrediencí nejvyšší kvality, zcela bez chemických přísad. Skládají se z jemné směsi koření, bylin, santalového dřeva, květinových výtažků, olejů a polotekutých pryskyřic obsahující indickou plumérii (jinými názvy Nag Champa, Frangipani) a velmi vzácnou pryskyřici z "Nebeského stromu" Haalmaddi (Ailanthus triphysa).

Při jejich zapálení se vaším prostorem rozline okouzlující vůně, která vás mile překvapí svou bohatostí a hloubkou. Vaše místnosti nejen krásně provoní a naplní příjemně pozitivní atmosférou, ale vůně bude působit sladce balzamickým dojmem i na vaše smysly a to dlouho po té, co tyčinky dohoří.

Společnost Vijayshree si od roku 1990 nechává tradiční i inovativní vonné tyčinky vyrábět v Indii a to výhradně ručně, z nejlepších a pečlivě vybíraných přírodních ingrediencí - dřev, bylin, koření, pryskyřic a vonných esencí. Zakládá si na prvotřídní kvalitě a exkluzivním designu. Samotná výroba je šetrná k životnímu prostředí, probíhá bez dětské práce a za férových pracovních podmínek. Produkty jsou dodávány v recyklovatelných obalech, bez toxických nebo chemických látek a vedlejších produktů živočišného původu. Vijayshree od svého založení intenzivně podporuje a finančně přispívá mnoha sociálním projektům (dětské domovy, domovy důchodců, domovy pro osoby se zdravotním nebo mentálním postižením, školy pro handicapované děti apod). 

Vykuřování vonných tyčinek Golden Nag Meditation:

  • 100 % přírodní vonné oleje a vonné látky v prvotřídní kvalitě
  • čistá a vznešená vůně Orientu se sladkými balzamickými a hřejivými tóny santalového dřeva, květinové Nag Champy a směsi koření masala
  • uklidňující, tišící, léčivé, hojivé a konejšivé účinky na celou nervovou soustavu
  • přinášejí úlevu od starostí, stresu, nervozity a napětí
  • pročišťují, dezinfikují vzduch a eliminují nežádoucí pachy, slouží jako přírodní repelent
  • odplavují všechny nahromaděné negativní a špatné energie z vás, vaší mysli, ducha i okolí
  • speiciálně vytvořené pro chvíle meditace a navození hlubokého vnitřního klidu
  • zvyšují pozitivní aspekty všech znamení zvěrokruhu
  • netestováno na zvířatech

účinky:  uvolnění, uklidnění, odpočinek, relaxace, duševní zdraví, klid, mír, harmonie, čištění a dezinfekce vzduchu, láska, romantika, úspěch, radost, štěstí, meditace, dobrá nálada, povzbuzení, požehnání, slavnostní okamžiky

Doplňkové parametry

Kategorie: Indické vonné tyčinky
Balení: 12 ks vonných tyčinek
Délka: 20 cm
Váha: 15 g
Vůně: dřevitá, kořeněná, květinová, orientální, sladce balzamická, teplá
Země původu: Indie
Složení: bambusová štěpina, plumérie, santalové dřevo, směs masala
Vhodné pro: uvolnění, vnitřní klid, meditace, relaxace, láska, čištění a provonění prostor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: