LABDANUM pryskyřice 15g

169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Skladem

Labdanum vydává při vykuřování okouzlující, sladce exotickou a vanilkovou vůni, která vás přenese do teplého Středozemí. Vyznačuje se výraznými harmonizačními účinky, zklidňuje mysl i rozbouřené emoce. Působí jako balzám na duši a přidává se do všech láskyplných a milostných směsí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pryskyřice (známého též pod názvem cist ladanový, cist krétský nebo sklaní růže) pochází z drobného středomořského keře rodu Cistus, který divoce roste výhradně ve Středozemí a na Kanárských ostrovech. Rod cistus zahrnuje až 21 druhů, z nichž nejznámější je cistus ladanus, cistus creticus a cistus incanus (cist šedavý).

Naše labdanum dovážíme ze severní Kréty a nejlepší oblasti pro pěstování labdana - vesnice Sises. Labdanum se zde pěstuje a sklízí starým a tradičním, ekologickým způsobem, který mu zajišťuje tu nejvyšší možnou kvalitu.

Jeho drobné fialové kvítky vydávají při vykuřování intenzivně opojné a příjemně květinové aroma. Vůně labdana je bohatá, hluboká, mnohovrstvá, teple balzamická a lze jí popsat jako sladkou, dřevitou, s nádechem kůže, pižma, vanilky a jantaru.

Labdanum je zasvěceno bohyni lásky Afroditě a již od dob starověku je vyhledávanou vzácnou vonnu substancí, přidávanou do parfémů, kosmetických přípravků a vonných směsí.

Vykuřování Labdana:

  • je kuřidlem lásky, romantiky, smyslnosti a milostných chvil
  • komplexní,a příjemně teplá vůně se při vykuřování pozvolna mění od květinově vanilkové po lehce pižmovitou, s podtóny ambry a jantaru
  • výrazně uklidňuje, harmonizuje, utěšuje - působí jako balzám na duši a rozbouřené emoce
  • otevře vaše srdce, okouzlí a probudí smysly
  • budete se cítit uvolněnější, klidnější a vnímavější
  • uzemňuje a přináší pocit bezpečí, radosti a štěstí
  • afrodiziakum
  • zmírňuje příznaky nachlazení, chřipky, kašle a respiračních onemocnění
  • posiluje imunitní systém

Užití: uvolnění nervového napětí, ulevuje od stresu, zbavuje depresí, tiší myšlenky a rozbouřené emoce, odstraňuje negativitu, ideální pro meditace, posiluje lásku, romantiku, přitahuje radost, štěstí a hojnost, uvolnění, relaxace, čištění, léčení.

Labdanum je zasvěceno bohyni lásky Afroditě, Slunci a je vhodné pro všechna znamení zvěrokruhu.

Náš tip: Labdanum přidávejte do všech směsí spojených s láskou a romantikou. Ve spojení s pryskyřicí Pala Santa získáte doslova "božskou" vůni. Dobře se kombinuje i s damarou, mastixem, styraxem, bílou šalvějí, jalovcem, borovicí, levandulí, bergamotem, santalem, růží, ambrou a benzoe. Ve směsi s kadidlem zlepšuje dýchání, s pačuli uzemňuje.

Upozornění: Jako většina bylinek, má i labdanum léčivé vlastnosti. Na našem e-shopu nabízíme labdanum pouze za účelem vykuřování! Pokud by jste ho chtěli použít i jinak, je to na vaši vlastní zodpovědnost. Bližší informace o léčivých vlastnostech cistusu - labdana najdete v herbářích na internetu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pryskyřice
Váha: 15 g
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice
Země původu: Kréta, Řecko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: