Feng Shui 20g

192 Kč 158,68 Kč bez DPH
Skladem

Vykuřovací směs Feng Shui je speciálně vytvořena k očistě, posílení a harmonizaci prostoru. Příjemně kořeněná vůně podporuje tok Čchi, přináší zdraví, úspěch a bohatství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exluzivní vykuřovací směs Feng Shui byla vytvořena na základě receptu známého mistra Dr. Lima, jednoho z nejuznávanějších světových odborníků na Feng Shui.

Směs v sobě obsahuje barvy symbolizující pět čínských elementů, které tvoří dohromady jeden harmonický celek. Červená symbolizuje oheň, žlutá zemi, zlatá kov, modrá vodu a zelená dřevo.

Vykuřování Feng Shui směs:

  • směs Feng Shui vykuřujte vždy, když potřebujete důkladně pročistit vaše prostory a atmosféru od všech negativních energií
  • přivádí pozitivní energii a podporuje přirozený tok čchi
  • podporuje léčení a uzdravení
  • přináší úspěch a blahobyt
  • harmonizuje, posiluje, uklidňuje

Náš tip: Obejděte s kouřící nádobou celý prostor, který chcete očistit. Vyhledejte oblasti, které jsou vám nepříjemné, jsou třeba zatuchlé nebo špinavé. Vykuřte je intenzivně a použijte k tomu pro obnovení pozitivní energie nějaký nástroj, jako jsou zvonečky, cimbály, bubínek, nebo chřestidlo. Jednoduché chřestidlo si můžete připravit i sami doma, když nasypete do plastové láhve drobné kamínky, které najdete v přírodě.

U toho odříkávejte modlitbu:

"Zatímco zapaluji tento očistný kouř, prosím všechny  staré a negativní energie a nežádoucí bytosti, aby opustili tento prostor. Ať tento očistný kouř Feng Shui pročistí atmosféru a harmonizuje a posílí Čchi.."

Složení: různé druhy kadidla, santalové dřevo, bílá šalvěj, levandule a bylinky...

Doplňkové parametry

Kategorie: Exkluzivní směsi
Užití: Harmonizace, Posílení, Prosperita, Štěstí a radost
Váha: 20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: