Kwan Jin DIAMANTOVÝ LOTOS 10g

189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Skladem

Exkluzivní série vykuřovacích směsí byla speciálně namíchána na počest čínské bohyně Kwan Jin - bohyně žen, soucitu a milosrdenství. Jemně sladká, květinová vůně diamantové směsi vám vykouzlí příjemně uvolňující atmosféru a navodí pocity klidu a dokonalé harmonie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní vonné směsi kadidel Kwan Jin v sobě odráží nejvyšší vlastnosti této ženské bohyně soucitu a milosrdentství.

Vykuřování diamantové směsi:

  • výrazně uklidňuje, harmonizuje, zahání chmury, strachy, stresy, úzkosti a obavy
  • příjemná, květinově balzámovitá vůně řeckého mastixu vás přenese do teplého Středomoří a naplní vás jeho sluneční, povzbudivou energií. Svěží, citrusová vůně bílé damary vám pak vykouzlí úsměv na tváři, rozveselí vás a projasní myšlenky. Lotosový kořen je symbolem krásy, čistoty a zrození
  • žlutě zářivá barva tohoto kadidla symbolizuje světlo a Slunce, přináší hojnost, prosperitu i blahobyt

Náš tip

Lehce exotická vůně diamantové směsi má afrodiziakální účinek, proto ji doporučujeme spalovat i pro účely romantické a milostné. Naplní vás pocity lásky, klidu a míru.

Složení 

MASTIX

Mastix z řeckého ostrova Chios je považován za jedinečný elixír namíchaný samotnou přírodou. Poznejte jeho zázračné a blahodárné účinky na vlastní kůži! Zlatavé slzy vzácné aromatické pryskyřice stromů pistácie lentišek s názvem mastix či masticha jsou již od dob starověku známé jako přírodní léčivo s širokými terapeutickými účinky.

DAMARA BÍLÁ

Damarová pryskyřice je jasná, radostná a čistící, s příjemně svěžími, sladce citrusovými akordy, které při vykuřování uvolňují do prostoru krásnou, slunečnou energii, plnou radosti, euforie a chuti do života. Zahání smutek, chmury i deprese. Používá se k ochraně, léčení a navazuje spojení s bytostmi světla.

ZLATÉ KADIDLO

Zlaté kadidlo je excelentní a podmanivá vonná směs prvotřídních zlatých kadidel z Ománu a Eritreji a vzácných esenciálních olejů. Jemná květinová vůně, tak elegantní a čistá, se skvěle hodí pro každodenní i slavnostní vykuřování. Hedvábným květům tuberózy a jasmínu dodává svěžesti zelený tón konvalinky a decentní náznak pepře a koriandru.

OUD, IBIŠEK, VETIVER a jiné :)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: