KYPHI egyptské kadidlo 10g

139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Skladem

Velkolepá a ušlechtilá vůně posvátné egyptské chrámové směsi kadidel Kyphi pohladí a okouzlí vaše smysly. Dokonale vás uvolní, očistí a navodí hluboké pocity lásky, klidu a harmonie. Relaxujte s Kyphi každý večer - odplaví od vás všechny nahromaděné starosti a stresy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejposvátnější směs egyptských chrámových kadidel Kyphi se připravovala s mimořádnou péči, láskou a obřadním způsobem.

Dle dochovaných tradičních receptů se skládá ze 16-ti vzácných pryskyřic, bylin, dřev, koření, olejů, vína, medu a rozinek. Existuje několik základních receptů na Kyphi, ve kterých se jednotlivé ingredience poněkud mění. Všechny vonné sožky se míchaly jedna po druhé, v přesně stanovených poměrech. Výsledkem je pak naprosto ušlechtilá, dokonalá a harmonicky vyvážená vonná směs, jakou si jen lze představit. Z tohoto důvodu bylo ve starověku Kyphi považováno za jednu z cených komodit a bylo stavěno na úroveň zlata, hedvábí nebo kadidla.

Vykuřování Kyphi:

  • Kyphi při vykuřování uvolňuje své vůně postupně - na začátku je balzámovitě sladká po styraxu a benzoe s medovým podtónem, rozvíjí se do orientálně kořeněné - zde převládá aroma myrhy a vína a následuje rozsáhlý, velkolepý závěr, ve kterém ucítíte rozinky, kardamon, skořici, kadidlo a santalové dřevo
  • navozuje pocity hlubokého uvolnění a dokonalého blaha
  • harmonizuje a povzbuzuje všechny smysly, ducha i tělo
  • čistí auru i okolní atmosféru od všech energetických nečistot
  • dokonale se hodí k meditacím, zasvěcovacím, děkovných a obřadním rituálům
  • afrodiziakální vůně navozuje láskyplnou a milostou atmosféu, probouzí touhu a vášeň

Náš tip: vykuřujte Kyphi na večer, zajistí vám klidný a harmonický spánek.

Složení: organické rozinky, med, červené víno, myrha, benzoe, kadidlo, jalovec, styrax, růže, koriandr, puškvorec, kardamon, santalové dřevo, vetiver, galgant a labdanum..

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: