ČIŠTĚNÍ DRAHÝCH KAMENŮ 20g

182 Kč 150,41 Kč bez DPH
Skladem

Vynikající vykuřovací směs pro čištění drahých kamenů, šperků a amuletů od všech ulpělých nežádoucích a negativních energií. Navrací kamenům jejich přirozeně čistou a pozitivní energii, nabíjí je a harmonizuje. Udržujte své šperky a kameny stále krásné a plné léčivé síly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato excelentní směs vybraných kadidel, mořské soli a bylinek je speciálně namíchána pro očistu a údržbu vašich drahých kamenů, minerálů a šperků.

Aby vám vaše kamínky a šperky stále krásně zářily, přinášely vám radost, poskytovali vám léčebnou sílu a pozitivní energii, tak je třeba o ně pravidelně pečovat a čistit je od ulpělých negativních energií. Vzhledem k tomu, že mnoho druhů kamenů nesnese očistu vodou a jiným zase neprospívá slunce, je čištění kouřem s očistnými bylinkami nejideálnější a nejbezpečnější metodou péče o ně.

Vykuřování směsi Čištění drahých kamenů:

  • důkladně očistí vaše šperky a kamínky od všech starých, ulpělých a nežádoucích negativních energií
  • navrací a oživuje jejich původní barvu, zvyšuje zářivost a jas
  • nabíjí je novou, pozitivní energií
  • obnovuje a harmonizuje jejich přirozenou krásu, energetickou i léčivou sílu

Náš tip

Drahé kameny a šperky doporučujeme vykuřováním očišťovat pravidelně 1x za měsic. V případě vážných nemocí či hlubších psychyckých problémů minimálně jednou týdně, raději i častěji. Jakmile si zakoupíte nový kámen nebo šperk, také ho ihned doma před prvním použitím očistěte.

Návod k vykuřování

Vykuřovací směs nasypejte v přiměřeném množství na sítko vykuřovací lampičky nebo na vykuřovací misku na uhlík, kameny a šperky položte do jejich těsné blízkosti a v duchu si představujte, jak všechny nežádoucí ulpělé energie z vašich kamenů s kouřem odchází a kameny jsou opět krásně čisté a zářivé. Pokud vykuřujete na lampičce, nechejte kameny položeny u misky po celou dobu hoření čajové svíčky. Při vykuřování na uhlíku přisypávejte směs v malém množství do té doby, dokud je uhlík žhavý.

Složení

KADIDLO ETIOPIE

Kadidlo je nejznámější aromatická pryskyřice, po staletí vykuřována k navození meditační atmosféry a očištění od negativních energií. Užijte si jeho blahodárné a uklidňující účinky i vy!

MYRHA

Myrha je spolu s kadidlem nejstarší a nejcennější vonnou pryskyřicí. Při vykuřování uvolňuje násládle kořeněnou, pikantní vůni, která se vyznačuje silně ochrannými, očistnými, posilujícími a revitalizačními účinky. Používejte ji pro uvolnění, léčení, harmonizaci a meditaci.

KOPÁL ČERNÝ NEGRO SAHUMEIRO

Pochází z Mexika a jedná se o druh černého kopálu s příměsí pryskyřice Palo Santo. Tato intenzivně aromatická pryskyřice se vyznačuje sladce balzamickou a mystickou vůní se silnými očistnými, ochrannými, uklidňujícími a léčivými účinky na fyzické i emocionální úrovni.

 MOŘSÁ SůL, VERBENA, TUŽEBNÍK a jine :)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Exkluzivní směsi
Užití: Léčení a uzdravení, Ochrana, Posílení, Silná očista
Váha: 20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: