SLUNEČNÍ CHRÁM 20g

192 Kč 158,68 Kč bez DPH
Skladem

Posvátná vykuřovací směs se skládá z prvotřídních kadidel po vzoru starých Mayů, Inků a Aztéků. Sametová a hřejivá vůně této harmonicky vyvážené směsi pohladí a zcela okouzlí vaše smysly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Staří Mayové, Inkové, Toltékové a Aztékové velice uctívali kult Boha Slunce. Slunce pro ně bylo důležité při všech matematických výpočtech (určování času, kalendář, astrologie apod.). Největší chrámová sluneční pyramida byla objevena v Mexiku v posvátném městě Teotihuacán.

Vykuřování sluneční chrámové směsi:

  • ochrana a očištění od všech negativních vlivů a energií
  • velice příjemná, balzámovitá a sladká vůně s nádechem vanilky vás zcela okouzlí, pohladí a zahřeje na duši
  • výrazně uklidňuje, harmonizuje, odstraňuje napětí a hodí se k léčbě silného stresu i depresí
  • exotika, smyslnost, láska, erotika, uvolnění, klid a mír
  • blahodárné léčivé účinky na zraněnou duši, zlomená srdce a zklamání v lásce
  • posiluje životní energii
  • směs je energeticky spojena se Sluncem, slunečními bohy a všemi znameními zvěrokruhu. Nezapomeňte si tuto směs zapálit v den vašich narozenin - uctíte tak dar života, Slunce i Matku Zemi.

Náš tip

K vytvoření okouzlující, milostné a romantické atmosféry zapalujte tuto směs na večer a noc

Složení 

Kopál černý NEGRO SAHUMERIO Mexiko

Kopál Negro Sahumerio pochází z Mexika a jedná se o druh černého kopálu s příměsí pryskyřice Palo Santo. Tato intenzivně aromatická pryskyřice se vyznačuje sladce balzamickou a mystickou vůní se silnými očistnými, ochrannými, uklidňujícími a léčivými účinky na fyzické i emocionální úrovni.

GUAJAKOVÉ DŘEVO

Guajak je prvotřídní afrodiziakum. Vhodné přidávat do směsí lásky. Při vykuřování se vyznačuje teplou, kořennou vůní, povzbuzující a rozveselující.

ZLATÁ AMBRA

Prémiová pryskyřice zlaté ambry, známá též pod názvem indický agar, se vyznačuje exotickou, sladkou a výrazně vanilkovou vůní, která při vykuřování naplní celou místnost jemně euforickým aroma. Je doslova královnou mezi vzácnými vůněmi a vyznačuje se silnými uklidňujícími a harmonizačními účinky.

 

a další pryskyřice, bylinky a dřeva...

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: