Kwan Jin NEKTAR LÁSKY 10g

189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Skladem

Exkluzivní série vykuřovacích směsí byla speciálně namíchána na počest čínské bohyně Kwan Jin - bohyně žen, soucitu a milosrdenství. Výrazně sladká, teplá a exotická vůně nektaru vám navodí příjemné a láskyplné pocity, otevře vaše srdce čisté lásce a naplní vás hlubokým klidem, mírem a radostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní vonné směsi kadidel Kwan Jin v sobě odráží nejvyšší vlastnosti této ženské bohyně soucitu a milosrdentství.

Vykuřování měsíční směsi:

  • tato směs je speciálně zaměřena na posilování a prohlubování čisté lásky
  • sladce smyslná vůně exotického jasmínu s teplými vanilkovými tóny styraxu a tolu balzámu prohřeje každé srdíčko a je vynikajícím lékem na zraněnou duši
  • smyslný a lehce afrodiziakální nádech přeudurčuje tuto směs k vykuřování ve všech okamžicích spojených s láskou, romantikou a erotikou
  • působí výrazně uklidňujícím a harmonickým dojmem, vyvolává štěstí, radost a potěšení
  • ženám přináší úlevu od premenstruačního syndromu a posiluje jejich přirozeně ženskou stránku

Tato směs symbolizuje všechny bohyně lásky, Slunce a je vhodná pro všechna znamení zvěrokruhu

Náš tip

Ženám doporučujeme tuto směs vykuřovat vždy, když se cítí zraněné nebo přecitlivělé a v období menstruace. Pro muže je vhodná k posílení intuice a k doplnění chybějících ženských principů. Pro vytvoření milostné atmosféry vykuřujte na večer - vhodná do ložnice pro klidný a harmonický spánek.


Složení

STYRAX

Vykuřování styraxu vás přivede do láskyplné a romantické nálady. Styraxová pryskyřice vydáva sladce vanilkovou vůni s výraznými uklidňujícími a harmonizačními účinky. Vůně je lehce euforická a afrodiziakální. Stimuluje dobrou náladu, pocity štěstí, radosti a harmonie.

MYRHA

Myrha je spolu s kadidlem nejstarší a nejcennější vonnou pryskyřicí. Při vykuřování uvolňuje násládle kořeněnou, pikantní vůni, která se vyznačuje silně ochrannými, očistnými, posilujícími a revitalizačními účinky. Používejte ji pro uvolnění, léčení, harmonizaci a meditaci.

ZLATÁ AMBRA

Prémiová pryskyřice zlaté ambry, známá též pod názvem indický agar, se vyznačuje exotickou, sladkou a výrazně vanilkovou vůní, která při vykuřování naplní celou místnost jemně euforickým aroma. Je doslova královnou mezi vzácnými vůněmi a vyznačuje se silnými uklidňujícími a harmonizačními účinky.

JASMÍN

Jasmín při vykuřování povzbuzuje milostnou náladu. Je garantem erotických dobrodružství. Okouzlující vůně.

RŮŽE

Růže je zcela právem nazývána královnou všech květin a je je jedním z tradičních symbolů lásky a štěstí. Jemná a sladce opojná, květinová vůně růže při vykuřování projasňuje myšlenky, uvolňuje napětí a zlepšuje náladu. Sušené růžové plátky doporučujeme přidávat do všech milostných směsí, zaměřených na lásku, štěstí, vášeň a blahobyt.

OUD a jiné :)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Exkluzivní směsi
Užití: Afrodiziakální, Pro lásku, Štěstí a radost
Váha: 10 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: